Dobrý den,chci se zeptat,byli jsme na horách v Italii,prijeli jsme domů,a ja jsem se během pár dní o

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,chci se zeptat,byli jsme na horách v Italii,prijeli jsme domů,a ja jsem se během pár dní osypala červenou vyrážkou,ruce,stehna,kolena....je to nepříjemné a svědí to!obvodní doktorka mi vzala odběry,čekám na výsledky,a poslala mě na kožní,dostalala jsem prášky na alergii,to se po týdnu nezlepšilo,naopak hroršilo,ted se mi už dělají z ničeho nic na stehně a kolenou modřiny,v oblasti,kde trvá ta vyrážka,místa jsou teplé,zeptám se mám už strach,aby to nebyla tromboza???předem moc děkuji za odpoved,na kontrolu mám jít az za týden.S pozdravem
Dobrý den, pokud došlo ke změnu charakteru vyrážky, doporučuji Vám kontrolu Vaším praktickým lékařem dříve než bylo plánováno,
dle popisu nelze určit, o co by se mohlo jednat. Trombóza se podobným způsobem neprojevuje, té bych se neobávala.