Dobrý den, celý život jsem úzkostnější povahy, ale po porodu se mi začaly vyskytovat stavy kdy ne

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,

celý život jsem úzkostnější povahy, ale po porodu se mi začaly vyskytovat stavy kdy nemohu pořádně mluvit s druhými lidmi, stává se mi, že při komunikaci a přímém pohledu do očí se mi třese hlava. Čím víc na to myslím, tím nepřirozeněji se chovám a nejsem pomalu schopna se soustředit na to, co druhý člověk říká. Je možno ještě takové stavy zvládnout čistě pomocí psychoterapie?ráda bych se vyhla AD.
Předem děkuji za odpověď
Milá neznámá,
doporučuji skutečně pravidelnější střednědobou psychoterapii. Na základě 1 až 2 konzultací by bylo vhodné zvážit, zda stavy zvládnete prací na sobě nebo by bylo vhodné kombinovat AD s psychoterapií a nebo třeba i jen příležitostně užít anxiolytikum (např. Neurol). Můžete vyzkoušet i homeopatika - někdy pomáhají.
Držím palce a s chutí do práce :) .