Dobrý den.

1 Počet odpovědí:
Dobrý den bylo by možné se objednat co nejdříve? Mám pozitivní těhotensky test ale ještě nejsme u žádného gynekologa děkuji pěkný den s pozdravem
Dobrý den,
měla jsem dovolenou a tak jsem Vám nemohla odpovědět dříve.
V ordinaci mám registrovaných spousty pacientek a tudíž kolem dovolené je problém
najít volné místo.Pokud se nerozhodnete pro jiného gynekologa,který např. nemá tak "plnou " ordinaci, můžete se dostavit v úterý např. kol 14 hod. k vyšetření a registraci.
Prosím potvrďte ev. termín na mailu ,který najdete na našich webových stránkách.
Prosím uveďte jméno a ročník narození a typ pojišťovny.
Dále si prosím prohlédněte webové stránky, kde najdete
v rubrice nabízená péče - formulář pro novou pacientku "Dotazník",který si již
můžete předem vyplnit.
Hezký den
Marcela Plšková