Dlouhodobá bolest kyčle při lehce zvýšené námaze

1 Počet odpovědí:
Vážený pane doktore,

rád bych se k Vám objednal na vyšetření, jelikož mě již přes 9 měsíců bolí pravá kyčel. Stále jsem si říkal, že se to samo zlepší, ale bohužel jsem byl dnes běhat a naopak bolest se ještě zvýšila.
Kloub mě bolí vždy po sportovní aktivitě a divně mi v něm při určitých pohybech křupe.
Je mi 20 let, měřím 178 cm a vážím 66 kg, tudíž netrpím nadváhou a nikdy jsem netrpěl.
Jednou už jsem u Vás byl s bolestmi zad, lehkou skoliozou a ještě něco jste mi diagnostikoval, poslal jste mne poté na rehabilitace.
Také mám geneticky dané po mamince, že bych mohl mít problémy s pohybovým ústrojím. Problémy má celá její část rodiny.
Nechci to nechat náhodě, a proto se k Vám radši objednávám. Rád sportuji a tahle bolest mi dosti komplikuje život.
Dobrý den. Objednejte se, vyšetříme oč se jedná, nemusí to být kyčelní kloub, ale bolest může mít svůj původ i v páteři, uvidíme. S pozdravem Dobiáš