Dobrý den, v posledních 10-ti měsících se mi staly "těžké" záležitosti, se kterými se nemohu vyrovnat - léčím se sice u MUDr. Radky Wybitulové - svého dlouholetého psychiatra, ale paní doktorka mi nepomůže ! Potřebuji si promluvit - jak se říká - vylít si duši, protože i přes medikaci je mi stále hůř - straním se lidí, jako bývalý alkoholik mám chuť tuto situaci řešit alkoholem, mám sebevražedné sklony a je mi stále smutno, jsem plačtivá přesmíru, mám stálý pocit trémy, buší mi srdce, mám deprese - je mi prostě hrozně ! Pomůžete mi prosím ?

Psycholog
6 názor
Ostrava

Dobrý den, ve spolupráci a vaší psychiatryní, vás rády přijememe v naší ambulanci klinické psychologie, stačí se pouze objednat telefonicky : KHN, Zakladatelská 975, Karviná - Nové Město, není dovoleno zde udávat telefonní čísla, ani webové stránky, číslo si prosím dohledejte k domluvět termínu prvního setkání. Lenka Dostalíková, klinická psycholožka

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.