cvičení jogy

1 Počet odpovědí:
Dobrý den pane doktore, v roce 2015 jsem byla ve FN Olomouc na Tep pravého kyčelního kloubu a přišití svalu.A to jen díky vám,protože pro frýdeckou nemocnici jsem byla zdravá.Pan primář Špička odvedl výbornou práci,ale na něco jsem se ho zapomněla zeptat a tak se obracím na vás.Začala jsem cvičit jogu a nevím jestli můžu dělat turecký sed a sedět úplně na patách a vůbec vytačet nohu úplně doprava.(vím,že křížit do leva nemůžu). Děkuji za odpověď
Dobrý den, přesto že bude kyčel z FN OC skvělé udělana, má tato endoprotéza své limity. S rotacema resp. turecký sed je mechanismus, kterým pri samotne operaci kyčel luxujeme, přiznám se že sam nevím ale je to individualni, já bych to neriskoval je to riziková poloha .... Nevím jestli jsem pomohl s pozdravem Sury