Bolest oka pri pohybu

1 Počet odpovědí:
Dobry den, jsem cca tri tydny po operaci oci laserem. Uz asi dva týdny mě bolí jedno oko kdyz s nim hybu. Také mě dost často bolí hlava. Z pocatku me oci palily a rezaly, coz se asi po tydnu ztratilo ale zaclo me prave to oko bolet, jakoby cela bulva, kdyz s okem hybu. Nepamatuju si, jestli me takhle bolelo hned od operace, protoze paleni oci bylo pomerne dominantni a "prehlusilo" vše ostatní. Jedná se o běžný pooperační stav nebo nějakou komplikaci? Na kontrolu na kliniku už jít nemám, ale nerad něco v léčbě podcenil. Děkuji za reakce, Miloš
Dobrý den,
jakékoliv případné pooperační komplikace byste měl řešit na pracovišti, kde Vám byl zákrok proveden, bez ohledu na to, jestli Vás na kontrolu objednali nebo ne. Navíc 3 týdny po zákroku je velmi krátká doba na to, abyste již kontrolován nebyl. Bolest oka však nemusí bezprostředně souviset pouze s laserovým zákrokem, ale bez vyšetření není možné příčinu určit.
Přeji hezký den.