bez titulu

1 Počet odpovědí:
Dobrý den.Pane doktore, nedávno jsem vyléčila své pejsky z nachlazení(kašel a pšikání=)Stinulox a Jitrocelový sirup),doma mám chované pouze v bytě dvě kočky, z nichž jedné z nich je téměř 20 roků-ta je v případě léčby nápomocná a dá se s ní manipulovat, ale druhá o rok mladší, se nedá dát ani do přepravky, pochovt, drápky stříhat apod..proto není pro mě možné se s ní dostavit na vyštření.Prosím Vás tímto o radu, v jaké formě jí mám podat léky a případně jaké,ráda se dostaví a za případnou konzultaci bez ní zapllatím,Jinak nejeví známky ani stáří ani nemoci, jen si tak přes den pšiká, spíše se bojím aby to nechytli fenky, jedna je půl roční po kastraci a obě se nedávno doléčily sami, jak jsem již zmínila.
Velice předem děkuji za radu a za pochopení mé situace. Včera jsem s Vámi již konzultovala kastraci feny písemně i telefonicky, což budu řešit v následujím období a ještě jednou děkuji za důležité informace.
S pozdravem
Dobrý den,
příčin pšikání u kočky může být opravdu hodně. Proto by jste spíš měli s kočičkou navštívit veterinárního lékaře ( i když to bude pracné) ať pořádně kočku prohlídne a stanoví diagnozu.
Bohužel z Vašeho popisu nemoci Vám nemůžu víc pomoct, určitě se ale nebráním dalším konzultacím.
S pozdravem Seman.