artroza kolena, natržený meniskus

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, pan doktor ortoped mi 3x odebral vodu z kolena a dal injekci, koleno je bolestivé, oteklé. Jiná léčba prý už není možná, pouze operace.
Podrobná informace o rentg.snímku mi nebyla sdělena, jedná se snad o natržení meniskusu a artróza.Pan doktor trvá na operaci, termín cca v únoru. Ráda bych konzultaci s fyzioterapientem.
Můžu se u Vás objednat?
Dobrý den, určitě je možné objednat se na konzultaci do naší ordinace v Berouně. Pošlete, prosím, kontaktní telefon nebo emailovou adresu na fyzio-beroun@centrum.cz a my Vás budeme kontaktovat s nabídkou volných termínů. Děkuji za dotaz. S pozdravem, Jana Stammers