andrea ptackova

1 Počet odpovědí:
Dobry den mam takovy problem jsem z manzelem 11let byl vzdy velmy dobry ochotny a skveli tata neveru sam odsuzoval ale pred 2mesici mi jedna prostitutka kterou sem znala ze socialni siti napsala ze byl za ni muj manzel a poslala i zpravy od nej jako dukaz stalo se to v listopadu on moc prosi chce aby to bilo jako driv ale me se zhroutil svet porad na to mislim moc to boli a porad se k tomu vracim nevim proc mi to ona napsala nechapu o co se ji jednalo nevim co mam delat moc to boli on sam tvrdi ze vubec nevi co ho to napadlo ze nevi co se s nim stalo trapim se a moc poradite prosim moc dekuju
Dobrý den, to že člověk odsuzuje nevěru neznamená, že se jí nikdy nedopustí. Váš manžel udělal něco, co už nikdy nemůže vzít zpět. Vím, že je to těžké, ale nesnažte se dotazy zjistit proč a jak Vám to mohl udělat. Každý takový rozhovor bude mezi vámi stavět zeď neporozumění. Jděte do manželské poradny. Potřebujete nestranného odborníka. Prostitutku neřešte, pokud si sama sebe neumíte představit, že by jste se živila prostitucí, pak v žádném případě nemůžete pochopit její motivy. Přeji hodně sil a šťastnou ruku při výběru terapeuta.