Dobrý den, mám suchou pokožku na obličeji a přesto se mi tvoří pupínky. Momentálně mám i lišeje. Čistím, odličují, používám dražší, snad i lepší, kosmetiku. Stále bez výsledků. Je mi 24 let. U Kožní jsem již byla, bez výsledku. Nyní předepsán Differine krém, ale nejsem si jistá, zda vyhovuje - pálí a kůže se odlupuje. Stravu mám vyváženou, maso nejím, mléčné výrobky také ne, samozřejmě nahrazuji jinými potravinami. Je pravda, že mám nízky příjem tekutin, ale nevím, zda to může být způsobeno jen tímto. Biologický otec trpí na atopický ekzém a celkově problémy s kůží. Už jsem z toho zoufalá a nevím, co zkoušet dál.. Děkuji.

Dermatolog
43 názor
Liberec

Dobrý den, bohužel léčba akné u pacientů,kteří mají navíc citlivou kůži, je velmi obtížná. Nadměrné čištění pravidelně vede ke zhoršení příznaků- kůže je suchá, červená a olupuje se. Více bych mohla poradit jedině na základě vyšetření. H. Moosová

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.