Žižkova 81, Kralupy nad Vltavou
Ordinace lékaře spec. - TRN

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní plicních lékařů v okolí

Je to nejlepší a nejpečlivější doktor u kterého jsem v životě byla!!
Nešetřil na žádném vyšetření jako ostatní doktoři!
Velmi příjemný - rozhodně doporučuji!!!

Š

Velmi dobrý přístup k pacientovi,podle mého názoru i velmi dobrý odborník

Po předchozím telefonickém objednání na předoperační spirometrii mě sestřička velmi nejpříjemně upozornila na to, že chci jiné vyšetření, než na kterém jsme se domluvily /btw typ vyšetření jsem ji při telefonickém objednání četla z lékařského doporučení/. Ve finále mě v objednaném termínu neošetřili i přestože byla čekárna i ordinace prázdná. To samé vyšetření u jiného lékaře trvalo 10 minut. Po této zkušenosti mohu říct, že jsem se setkala s nepříjemnou, arogantní a nevychovanou sestrou, která dělá něco, čemu nerozumí. S panem doktorem jsem se bohužel ani nesetkala :_(.

nedoporučuji, ke mně se nevěnuje, když mě poslouchá, akorát za mnou mohutně zívá nebo poslouchá přes oblečení, přes ně přeci nic nemůže slyšet, a když mu přinesu rentgen, ani se na něj nepodívá a hodí ho někam, prý že jsem v pořádku...

Pečlivý,ochotný.starostlivý,výborný diagnostik.Všem vřele doporučuji.

Pan doktor Hokynář je skutečně lékař s perfektním přístupem. Nesnažil se mě nijak odbýt, povídal si se mnou jako člověk, který má pochopení pro problémy, nikam nepospíchal, vyšetření bylo opravdu důkladné, pan doktor je ochotný a příjemný pán. Připadal jsem si v jeho ordinaci jako když se bavím s nějakým známým, který se mi snaží pomoci, nikoliv jako u lékaře, který "léčí" pacienty jako na běžícím páse... Rozhodně dávám tu nejlepší známku a pana doktora Hokynáře doporučuji

K panu doktorovi docházím již asi 5 let dříve jsem jezdívala do nemocnice v Motole kde sem byla také nadmíru spokojená jen to bylo trošku z ruky.Pan doktor Hokynář je lékař kterého mi z Motola pan doktorka Davidová doporučila,jeto lékař s velkým L kterého si moc vážím,velmi příjemný,se seriozním vystupováním,pokud člověk potřebuje poradit případně něco vysvětlit,rád a ochotně to udělá,doporučuji pana doktora protože je to lékař se srdcem na dlani,kdyby ve zdravotnictví bylo více takových lékařů bylo by nemocným lidem mnohem lépe.Přeji Vám pane doktore ať se Vám i nadále vše kolem vaší práce jen daří.

Nejdříve sem chodila na plicní na Mělník jedním slovem hrůza sestry neochotný , ale potom jsem se dostala k panu doktorovi Hokynářovi.Jeho přístup ke klientům je opravdu skvělý a sestra milá a ochotná.

S timto panem doktorem jsem skutecne velmi spokojen, navic sam prodelal nektere choroby, se kterymi jsem k nemu prisel, takze dokaze presne rict co pomuze a co ne, a vi, jak se pacient citi. Zadny kus prebytecneho nabytku jako v ostatnich ordinacich, ale zajem o pacienta a snaha pomoci. Po par tydnech leceni jsem mel po probelemu, ktere trio dalsich kralupskych doktoru nebylo schopno diagnostikovat dele nez rok :(

Pan doktor milý, vstřícný, trpělivý. Vysvětlil mi co bylo potřeba, měla jsem z něho velmi dobrý pocit. Také sestra je milá a ochotná, nikam nespěchá, věnuje se pacientovi, mají čas vyslechnout. Ordinace nová, moderní, prostě celkově paráda (až na ty naše nemoce :-) Dita

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• ZP a PB stín hrudníku lehce asymetrický, stín srdeční ve středním postavení, normální velikosti, vyrovnaná levá kontura srdeční, stíny bráničních oblouků klenute, kf úhly volné, lehce akcentovana plicni kresba parakardialne bilat, v bocni projekci drobna adheze, plicní pole bez ložiskových a infiltrativních změn bilat.zaver:skiagram hrudníku bez plicního postižení.
    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je rtg plic v pořádku.zadne problémy nemam,byl delan víceméně preventivně.je mi 37,jsem nekuřák,alergii.lekarka říkala,že vše ok,na kontrolu mne nepozvala. Ptám se jen pro jistotu, zarazila mne ona adheze.v dětství jsem prodělala vícero bronchitid,měla jsem aktivní astma,ted již pár let v klidu.dekuji!!

dobrý den, s profláknutým portálem znamylekar nespolupracuji, nechápu, jak se tady odkaz na mne objevil. Podobné praktiky mne neskutečně štvou, protože se na nich objevují neautorizované informace, takže matou pacienty.
    prosím, použijte moje oficiální stránky-plicni-kralupy.cz, kde je i mail na mne.

MUDr. Otakar Hokynář

• Dobry den,chtela bych se zeptat casto chodim na plicni s tim,ze se mi spatne dycha,ale ted jsem s tim par mesicu problem nemela,az ted asi poslednich 10 dni kazdy vecer se mi zacne spatne dychat a pri usinani nemuzu popadnout dech,uz nekolikrat jsem absolvovala spirometrii a vse jsem mela v normě.Momentalne jsem pred par dny byls u psychologa s tim,ze mam nejakou neurozu a mam bolesti krcni patere.Nevim jedtli to s tim muze souviset a zaroven se chci zeptat zda by se obtize ukazsli uz na spirometrii kdybxch nejake mela a mam stridor.Dekuji predem za odpoved.

Dobrý den, samozřejmě spirometrie k objasnění dušnosti nestačí, jinak prosím, pokud máte nějaké dotazy, nevyužívejte tento portál. Pokud chcete více, objednejte se,

MUDr. Otakar Hokynář