Ordinace lékaře spec. - TRN
Žižkova 81, Kralupy nad Vltavou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace lékaře spec. - TRN Jiný

Dobrý den ,pan doktor je pečlivý, a hodný ,pošle na všechny vyšetření.kterē jsou potřebný .Mā přátelský přístup vše důkladně vysvětlí tohoto lékaře doporučuji .

Je to nejlepší a nejpečlivější doktor u kterého jsem v životě byla!!
Nešetřil na žádném vyšetření jako ostatní doktoři!
Velmi příjemný - rozhodně doporučuji!!!

Velmi dobrý přístup k pacientovi,podle mého názoru i velmi dobrý odborník

Po předchozím telefonickém objednání na předoperační spirometrii mě sestřička velmi nejpříjemně upozornila na to, že chci jiné vyšetření, než na kterém jsme se domluvily /btw typ vyšetření jsem ji při telefonickém objednání četla z lékařského doporučení/. Ve finále mě v objednaném termínu neošetřili i přestože byla čekárna i ordinace prázdná. To samé vyšetření u jiného lékaře trvalo 10 minut. Po této zkušenosti mohu říct, že jsem se setkala s nepříjemnou, arogantní a nevychovanou sestrou, která dělá něco, čemu nerozumí. S panem doktorem jsem se bohužel ani nesetkala :_(.

nedoporučuji, ke mně se nevěnuje, když mě poslouchá, akorát za mnou mohutně zívá nebo poslouchá přes oblečení, přes ně přeci nic nemůže slyšet, a když mu přinesu rentgen, ani se na něj nepodívá a hodí ho někam, prý že jsem v pořádku...

Pečlivý,ochotný.starostlivý,výborný diagnostik.Všem vřele doporučuji.

Pan doktor Hokynář je skutečně lékař s perfektním přístupem. Nesnažil se mě nijak odbýt, povídal si se mnou jako člověk, který má pochopení pro problémy, nikam nepospíchal, vyšetření bylo opravdu důkladné, pan doktor je ochotný a příjemný pán. Připadal jsem si v jeho ordinaci jako když se bavím s nějakým známým, který se mi snaží pomoci, nikoliv jako u lékaře, který "léčí" pacienty jako na běžícím páse... Rozhodně dávám tu nejlepší známku a pana doktora Hokynáře doporučuji

K panu doktorovi docházím již asi 5 let dříve jsem jezdívala do nemocnice v Motole kde sem byla také nadmíru spokojená jen to bylo trošku z ruky.Pan doktor Hokynář je lékař kterého mi z Motola pan doktorka Davidová doporučila,jeto lékař s velkým L kterého si moc vážím,velmi příjemný,se seriozním vystupováním,pokud člověk potřebuje poradit případně něco vysvětlit,rád a ochotně to udělá,doporučuji pana doktora protože je to lékař se srdcem na dlani,kdyby ve zdravotnictví bylo více takových lékařů bylo by nemocným lidem mnohem lépe.Přeji Vám pane doktore ať se Vám i nadále vše kolem vaší práce jen daří.

Nejdříve sem chodila na plicní na Mělník jedním slovem hrůza sestry neochotný , ale potom jsem se dostala k panu doktorovi Hokynářovi.Jeho přístup ke klientům je opravdu skvělý a sestra milá a ochotná.

S timto panem doktorem jsem skutecne velmi spokojen, navic sam prodelal nektere choroby, se kterymi jsem k nemu prisel, takze dokaze presne rict co pomuze a co ne, a vi, jak se pacient citi. Zadny kus prebytecneho nabytku jako v ostatnich ordinacich, ale zajem o pacienta a snaha pomoci. Po par tydnech leceni jsem mel po probelemu, ktere trio dalsich kralupskych doktoru nebylo schopno diagnostikovat dele nez rok :(

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den už nějakou dobu občas s hlenem vyplivnu krev 3x nebo víc odplivnu a pak už je zase vše dobrý pak to na týden nebo déle zmizí a pak znova jsem kuřák je mi 23 mám se nějak bát? Může mě to nějak ohrozit? Děkuji

Dobrý den, přes portál znamylekar reaguji nerad- mám k němu averzi. U vás je tolik možností, že bez vyšetření jde o spekulace - a samozřejmě, může jít jak o ptákovinu tak o vážný zdravotní průšvih.

MUDr. Otakar Hokynář

Dobrý den, je mi 44 let, jsem zdravá, štíhlá, ale při druhém těhotenství mě před 6 lety bez varování postihla eklampsie, zkolabovala jsem na ulici, byl mi proveden císařský řez, naštěstí dcera je v pořádku, já ale během operace přestala dýchat, na plicní ventilaci jsem byla 14 hodin, odpojení proběhlo bez problémů. Patřím nyní kvůli koronaviru do rizikové skupiny? Moc děkuji za odpověď.

Portál znamylekar má u mne špatnou pověst, ale vzhledem k situaci... Klíčové by bylo vědět, proč jste přestala dýchat (nebo šlo o respirační selhání?), možností je pekelně mnoho, něco by se dalo vytušit z anesteziologické dokumentace (dávka opiátů, myorelaxancií...). Jinak vysloveně od oka bych rizika viděl jako běžná, ale bez vyšetření nedokážu říci víc.

MUDr. Otakar Hokynář