Adresa

Žižkova 81, Kralupy nad Vltavou
Ordinace lékaře spec. - TRN

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Ordinace lékaře spec. - TRN Jiný

Dobrý den ,pan doktor je pečlivý, a hodný ,pošle na všechny vyšetření.kterē jsou potřebný .Mā přátelský přístup vše důkladně vysvětlí tohoto lékaře doporučuji .

Ověřený profil

Je to nejlepší a nejpečlivější doktor u kterého jsem v životě byla!!
Nešetřil na žádném vyšetření jako ostatní doktoři!
Velmi příjemný - rozhodně doporučuji!!!

Š
Ověřený profil

Velmi dobrý přístup k pacientovi,podle mého názoru i velmi dobrý odborník

Ověřený profil

Po předchozím telefonickém objednání na předoperační spirometrii mě sestřička velmi nejpříjemně upozornila na to, že chci jiné vyšetření, než na kterém jsme se domluvily /btw typ vyšetření jsem ji při telefonickém objednání četla z lékařského doporučení/. Ve finále mě v objednaném termínu neošetřili i přestože byla čekárna i ordinace prázdná. To samé vyšetření u jiného lékaře trvalo 10 minut. Po této zkušenosti mohu říct, že jsem se setkala s nepříjemnou, arogantní a nevychovanou sestrou, která dělá něco, čemu nerozumí. S panem doktorem jsem se bohužel ani nesetkala :_(.

nedoporučuji, ke mně se nevěnuje, když mě poslouchá, akorát za mnou mohutně zívá nebo poslouchá přes oblečení, přes ně přeci nic nemůže slyšet, a když mu přinesu rentgen, ani se na něj nepodívá a hodí ho někam, prý že jsem v pořádku...

Ověřený profil

Pečlivý,ochotný.starostlivý,výborný diagnostik.Všem vřele doporučuji.

Ověřený profil

Pan doktor Hokynář je skutečně lékař s perfektním přístupem. Nesnažil se mě nijak odbýt, povídal si se mnou jako člověk, který má pochopení pro problémy, nikam nepospíchal, vyšetření bylo opravdu důkladné, pan doktor je ochotný a příjemný pán. Připadal jsem si v jeho ordinaci jako když se bavím s nějakým známým, který se mi snaží pomoci, nikoliv jako u lékaře, který "léčí" pacienty jako na běžícím páse... Rozhodně dávám tu nejlepší známku a pana doktora Hokynáře doporučuji

K
Ověřený profil

K panu doktorovi docházím již asi 5 let dříve jsem jezdívala do nemocnice v Motole kde sem byla také nadmíru spokojená jen to bylo trošku z ruky.Pan doktor Hokynář je lékař kterého mi z Motola pan doktorka Davidová doporučila,jeto lékař s velkým L kterého si moc vážím,velmi příjemný,se seriozním vystupováním,pokud člověk potřebuje poradit případně něco vysvětlit,rád a ochotně to udělá,doporučuji pana doktora protože je to lékař se srdcem na dlani,kdyby ve zdravotnictví bylo více takových lékařů bylo by nemocným lidem mnohem lépe.Přeji Vám pane doktore ať se Vám i nadále vše kolem vaší práce jen daří.

Nejdříve sem chodila na plicní na Mělník jedním slovem hrůza sestry neochotný , ale potom jsem se dostala k panu doktorovi Hokynářovi.Jeho přístup ke klientům je opravdu skvělý a sestra milá a ochotná.

A

S timto panem doktorem jsem skutecne velmi spokojen, navic sam prodelal nektere choroby, se kterymi jsem k nemu prisel, takze dokaze presne rict co pomuze a co ne, a vi, jak se pacient citi. Zadny kus prebytecneho nabytku jako v ostatnich ordinacich, ale zajem o pacienta a snaha pomoci. Po par tydnech leceni jsem mel po probelemu, ktere trio dalsich kralupskych doktoru nebylo schopno diagnostikovat dele nez rok :(

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Celoživotně trpím dýchacími problémy, které jsem ale neřešila (problémy se schody, kopcem, někdy s ohnutím). Lapu po dechu, musím se zastavovat a vydýchávat). Po odchodu do důchodu jsem konečně začala řešit prohlídky (preventivní) a byla jsem poslána na plicní. Výsledek spirom. měření byl: lehká obstrukce FVC, střední obstrukce v perif. DC MEF 50 výrazná obstrukce. Léky Combair moc nezabírají a já se domnívám, že problém bude jinde. Mám totiž kolísavý krevní tlak, a to by mohlo být příčinou. Co mi radíte?

Sice portál ZL pokládám za svinstvo, ale doba je nyní těžká. To je na podrobné vyšetření, informací je dost málo (EKG, poslech srdce, případně další vyšetření) Navíc u léků jako je Combair mnohdy je problém špatná technika aplikace.

MUDr. Otakar Hokynář

Dobrý den,mamince je 69let,léčí se s CHOPN 3,po skoro celou dobu cca.9let brala onbrez a spiriva,pred 2lety se ale jeji stav zhoršil a byl ji predepsan Trimbow,ktere užívala cca.9měsíců,během léčby ale začala mít velke problémy s plisnemi v ústech a hrdle,ktere vyústili tak daleko,ze nemohla polykat běžné potraviny,ktere normálně jedla např.maso,zeleninu,pečivo a tak zůstala jen na vývarech,jogurtech presnidavkach,namocenych piskotech,k tomu se přidali velke křeče v nohách a proto tyto léky musela přestat brát a vratit se zpet jen k onbrezu a spirivum coz melo za následek opakovanou hospitalizaci v nemocnici,kde dostávali kapacky a jiné..Pri propusteni ji byl napsán ke stávajícím lékům jeste Miflond,jenze po asi 14 dnech se opet zacla objevovat plíseň,zase potíže s jídlem a zase křeče!tak ji ho vysadili a opet následovali opakovane hospitalizace při posledni dostala 9kapacek!pri propuštění ji tedy znovu předepsali Miflond a k tomu ústní vodu a Mykomax,ktery ještě nevzala jenže po 3 dnech se zase objevili hodne bolestivé křeče do obouch noh a nevi co uz má proto udelat protoze ji bylo receno,ze bez techto léků se bude ocitat v nemocnici skoro porad!Proto prosim o radu jestli neexistují jeste jine léky na tuto nemoc,u kterych by tyto potíže neměla nebo kdyz uz tak v mirnejsi forme a bez polykacich potíží!jinak vyplachy si dělá!uz vážně obě nevíme rady a prosíme o radu!Predem moc děkujeme za odpověď!

Další otazník je, proč jste to, proboha, nechali zajít tak daleko... Alvesco ale je jen lépe tolerovaný preparát, i po něm občas se plísně objeví. Je otazné, zdali by pacientka nebyla k nějakému volumredukčnímu výkonu, či by nešlo zkusit roflumilast- Daxas, chybí info o tom, zdali kouří (bohužel vídám mylné diagnózy)

MUDr. Otakar Hokynář

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti