Oblastní nemocnice Kolín, a.s.
Žižkova 146, Kolín

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Umístění: Oblastní nemocnice Kolín, a.s. Jiný

Přijel jsem s dvouletou dcerou po úraze s nateklým a krvácejícím horním rtem. Z chirurgické ambulance nás poslali na ORL pohotovost, kde byla paní doktorka. Byla vstřícná a dceru důkladně vyšetřila. Pro vyloučení vážnějšího poranění nás poslala i na rtg. Za mě moc milá a pečlivá doktorka, což se na pohotovosti bohužel nestává často.

Umístění: Oblastní nemocnice Kolín, a.s. Jiný

super paní doktorka mnohokrát jí děkuji za vše jen vesele k paní doktorce je prostě jednička

Umístění: Oblastní nemocnice Kolín, a.s. Jiný

Paní doktorka je vstřícná, pečlivá a spolehlivá. I po pracovní době. Děkujeme paní doktorce I zdravotní sestře

Umístění: Oblastní nemocnice Kolín, a.s. Excellent doctor :)

By the way the most human doctor in this hospital! Of course, a well-prepared doctor as she gives always the pleasure of solving the problems of the patients.

Umístění: Oblastní nemocnice Kolín, a.s. Zanet str. Ucha

Pani doktorka i sestra byli super. Nedelni pohotovost plna rvoucich deti, ktera se obtizne vysetrovala a obcas privezli nejaky neodkladny pripad. Presto to slapalo a byli jsme spokojeni. Pani doktorka pusobila velmi zkusene. Dekujeme.

C

S touto paní doktorkou jsme se setkali na pohotovosti (červen 2013), když jsme přivezli dvouletou dceru do Kolína kvůli bolení ucha. Původně jsme zamířili na dětské oddělení, kde se malá (která se naštěstí doktorů nebojí), ochotně hnala k sestřičce a sdělovala jí, že "jí bojí ouško". Sestřička nás pak nanavigovala na ORL, kde ordinovala MUDr. Oneda Ruci.
Paní doktorka i sestřička byly evidentně rozladěné, že je někdo otravuje uprostřed noci, při prohlídce zacházeli s malou jak "s houskou" ve stylu "čapnu za hlavu, zkroutim, abych viděla do ucha, neřeknu nic a překroutim zas na druhou stranu" aniž by malé během té doby řekly "koukneme sem, uděláme tohle, atd.". Jediné, co jsme se dozvěděli "No jo, ale vy ´ste přijeli brzo, to na píchání není." Na můj dotaz, jak to mám asi poznat, když malá stojí a pláče v postýlce, říká, že jí to bolí a odmítá si lehnout, a jestli teda jsem jí měla nechat řvát a nikam nejezdit, mi paní doktorka odpovědět nedovedla.
Vrcholem návštěvy před naším odchodem z ordinace pak byl rozhovor paní doktorky se sestřičkou na adresu další čekající paní v čekárně (taktéž s bolením ucha), "proč teda nemohla přijít už večer nebo to nechat na ráno".
Ráda bych řekla "never more", ale na pohotovosti si člověk bohužel nevybírá. Jen mě napadá, proč pak člověk jako tato paní doktorka tohle povolání vůbec dělá :-(