Oneda Ruci, ostatní Kolín

MUDr. Oneda Ruci

Ostatní

3 názory

Uložit


Adresa

Žižkova 146, Kolín
Oblastní nemocnice Kolín, a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
3 názory

B
Ověřeny pacient
Umístění: Oblastní nemocnice Kolín, a.s. Excellent doctor :)

By the way the most human doctor in this hospital! Of course, a well-prepared doctor as she gives always the pleasure of solving the problems of the patients.


H
Ověřeny pacient
Umístění: Oblastní nemocnice Kolín, a.s. Zanet str. Ucha

Pani doktorka i sestra byli super. Nedelni pohotovost plna rvoucich deti, ktera se obtizne vysetrovala a obcas privezli nejaky neodkladny pripad. Presto to slapalo a byli jsme spokojeni. Pani doktorka pusobila velmi zkusene. Dekujeme.


C
Ověřeny pacient

S touto paní doktorkou jsme se setkali na pohotovosti (červen 2013), když jsme přivezli dvouletou dceru do Kolína kvůli bolení ucha. Původně jsme zamířili na dětské oddělení, kde se malá (která se naštěstí doktorů nebojí), ochotně hnala k sestřičce a sdělovala jí, že "jí bojí ouško". Sestřička nás pak nanavigovala na ORL, kde ordinovala MUDr. Oneda Ruci.
Paní doktorka i sestřička byly evidentně rozladěné, že je někdo otravuje uprostřed noci, při prohlídce zacházeli s malou jak "s houskou" ve stylu "čapnu za hlavu, zkroutim, abych viděla do ucha, neřeknu nic a překroutim zas na druhou stranu" aniž by malé během té doby řekly "koukneme sem, uděláme tohle, atd.". Jediné, co jsme se dozvěděli "No jo, ale vy ´ste přijeli brzo, to na píchání není." Na můj dotaz, jak to mám asi poznat, když malá stojí a pláče v postýlce, říká, že jí to bolí a odmítá si lehnout, a jestli teda jsem jí měla nechat řvát a nikam nejezdit, mi paní doktorka odpovědět nedovedla.
Vrcholem návštěvy před naším odchodem z ordinace pak byl rozhovor paní doktorky se sestřičkou na adresu další čekající paní v čekárně (taktéž s bolením ucha), "proč teda nemohla přijít už večer nebo to nechat na ráno".
Ráda bych řekla "never more", ale na pohotovosti si člověk bohužel nevybírá. Jen mě napadá, proč pak člověk jako tato paní doktorka tohle povolání vůbec dělá :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti