Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pana doktora hodnotím jako velmi slabého. Arogantní a sprostý vůči pacientům, sestry u něj dlouho nevydrží. Navíc pije v ordinační době a člověk nesmí vyjádřit svůj názor vůči diagnóze, odcházíte se slovy, že jste ''nějaký chytrý''. Příště si raději počkám na vyšetření v nemocnici.

Pan doktor pije v ordinační době ! Byla jsem tam v 8 00 ráno a někam odběhl a vrátil se a táhlo z něj čerstvě vypité víno, blábolil a byl celý rudý. Myslím si, že tohle by se nemělo stávat a jak čtu předchozí komentáře, děje se to už od roku 2009! Nejsem žádný udavač, ale jednou ho možná někdo nahlásí a bude mít po kariéře. Rozhodně by to měl pan doktor řešit !

S panem doktorem Rieglem mám dobré zkušenosti.Vždy mi pomohl.Své práci rozumí.Má příjemné vystupování,i když na první pohled vypadá přísně.K pacientům je vstřícný.
Ošetření u něho doporučuji.

MUDr. Ondrej Riegl je vynikajici lekar. Jeho prace je vzdy precizni a pristup vstricny a pratelsky. diky

Moje návštěva u doktora Mudr. Ondřeje Riegla byla naprosto perfektní. Výborná komunikace a profesionalita. Vřele doporučuji.

Pana doktora znám již mnoho let. Je hodný,vstřícný a umí.je na něho spoleh.dík.

MUDr.Ondřej Riegl je výborný chirurg a slušný člověk. Jako pacient ho znám mnoho let a vždy mi pomohl. S důvěrou se na něj obrací hodně mých přátel a známých a jejich názor na něj je obdobný. Ještě k pisateli hodnocení o žlutých prstech pana doktora. MUDr.Ondřej Riegl je nekuřák !!!! Pisatel uvedeného hodnocení buď a) lže, b) uvádí neověřené informace, c) špatně vidí- v tomto případě doporučuji oční vyšetření.
Určitě se na MUDr.Ondřeje Riegla budu nadále obracet se žádotí o ošetření.

Pan doktor mě vícektrát ošetřil, byl ochotný, jeko léč. postup úspěšný, takže spokojenost, proto doporučuji resp. hodnotím ho jako velmi dobrého, zkušeného, navíc má příjemné chování. A NEKOUŘÍ!!! Pac. IP:KC.CKE.FF.EDC by si měl zatít určitě na oční!

MUDr.Riegl je vynikající odborník s velmi dobrým vztahem k pacientům.Vyžaduje doržování léčebného režimu a je velmi důsledný a neponechává problémy náhodě.