Adresa

Dragounská 404/IV, Klatovy
Gastroenterologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
6 názorů

Ověřeny pacient

Po půl roce,,léčení" mi bylo sděleno,že jsem zdráv,i přes to,že mi bylo pořád stejně.Zbytečně ztracený půl rok,kdy jsem se mohl léčit u někoho,kdo má o pacienta zájem.Za mně určitě nula,pouze sestřičky by si pochvalu zasloužily,ale hodnotim ,,doktora".

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velice jsem byla zklamána panem doktorem dne 23.6.2011, kdy mě nechal bez jediného slova omluvy čekat na nepříjemné vyšetření 48 minut, přestože mě informoval, že pokud by k nějakému zdržení došlo, jedná se o minuty. Po 4. denní přípravě /omezená strava/ a vypití 4 litrů čistícího extraktu a s tím spojenými obtížemi jsem se vyšetření neabsolvovala. Na můj telefonický dotaz, pro už nejsem v ordinaci na mě doktor Jelínek doslova zařval:"Vy si myslíte, že se tady flákáme?" Máte dvě možnosti, buď čekat, nebo to vzát!" Udělala jsem to druhé.Až se z toho vzpamatuji, vyhledám si jiného SLUŠNÉHO lékaře a Vám pane doktore, bych ráda vzkázala, že jste si asi spletl dobu. Na Vaše vyšetření si připlácím nemalé prostředky a očekávala bych adekvátní jednání. Možná Vás naučily "řemeslu" s tělem, ale člověk má také duši.Stačilo vyjít do čekárny a sdělit mi, že došlo ke zdržení, když ne Vámi, alespoň sestrou. Nic takového se nestalo a pokud Vám pane doktore tyto způsoby jednání ostatní pacienti trpně promíjí, já si o Vás myslím, že jste nezdvořilý!!! V. Světlíková

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Ordinaci doktora Jelínka všem doporučuji, dík za jeho odbornost a profesionalitu. Při vstupu do ordinace vás přivítají milé sestřičky, takže po krátké rozmluvě s nimi z vás spadne strach a napětí, cítíte se tam velice dobře. Jsem ráda, že jsem vyšetření podstoupila právě tam.


Pan doktor bere acienta jen jako další kus pro body pro pojišťovnu. Buď má pacient žaludeční vřed nebo má žlučníkové kameny. Když nemá ani to ani to je zdravý. Pan doktor neuznává jiné onemocnění žaludku a odmítá pomoci pacientovi pátrat co mu zapřínilo jeho potíže. Člověk si u něj přapadá velmi nepříjemně jako kus bez jakékoliv empatie a snahy člověku pomoci a najít vhodnou léčbu. nevím jestli jsou to omezené znalosti pana doktora nebo ho ostatní diagnozy nezajímají.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Vynikající lékaři, skvělé milé sestřičky, i nepříjemné vyšetření mi najednou nepříjemné nepřipadalo, protože je tam úžasná atmosféra. Všem, kteří se jen trošku bojí tak tuto ordinaci doporučuji, tam už se bát zaručeně nebudete:)


S

Lékař byl při provádění odborného vyšetření profík. Vyšetření bylo rychlé, ale přesto důkladné. Po vyšetření mi lékař oznámil závěr z vyšetření. Poučil mě o užívání léků. Dostala jsem letáček, ze kterého jsem si doma přečetla co bych měla a neměla.
Umím číst, jsem aktivně projevující se klient, takže jsem byla spokojena.
Jen je nepříjemná občasná delší doba čekání.V ordinaci jsou i velmi příjemné sestřičky a upřimná omluva za delší dobu čekání mě odzbrojila.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti