Ondra Bartošová, praktický lékař Jeseník

MUDr. Ondra Bartošová

Praktický lékař Více

4 názory

Uložit


Adresa

Lipovská 103, Jeseník
Jesenická nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
M
Ověřeny pacient

MUDr. Bartošová je opravdu velmi erudovaná lékařka. Setkala jsem se s ní 1x , kdy 4 lékaři se mi neodvážili sáhnout na krk i hlavu a zmíněná lékařka tak učinila, stanovila diagnózu a účinně mi pomohla. Nyní se mi hlava nemotá a nebolí. Má moji plnou důvěru a uznání.
Marie Horská


M
Ověřeny pacient

MUDr. Bartošová je výborná praktická lékařka i internistka. Ani po spoustě let praxe nezanedbává základní vyšetření. Když k ní přijdu, provede kompletní prohlídku. Říká věci na rovinu tak, jak jsou. Vždy pomůže. Vynikající zkušenosti s ní má i moje babička, která má transplantovanou ledvinu. Na paní doktorku nedá dopustit a tvrdí, že jí velmi pomohla.


S
Ověřeny pacient

Co tady píšete o pí doktorce se nezakládá na pravdě.Každý z nás si musí uvědomit co vlastně chce.Pokud jsou to milá a krásná slova ještě lepší zacházení musí se poohlédnout jinde.Nehledám přece krásná slovíčka ale pomoc od doktorky aby mne zbavila bolesti v rámci možnosti.Je to vinikající doktorka specialistka která ví co Vám je sotva se na Vás podívá vždy je tu pro každého dokáže pomoci od bolesti i nemoci vím o čem píši jelikož k ní chodím spoustu let a můžu potvrdit že je obětavá někdy i k tomu co si to ani nezaslouží.Nejen k ní chodím do ordinace dokonce se o mne a ostatní pěkně stará i na dialýze ji i sestřičkám na dialýze patří můj velký dík je jsou tak ochotné a obětavé vždy nás výtají s úsměvem a můžete mi věřit kdyby nebylo jich a pí doktorky tak by to už člověk kolikrát vzdal ale jejich obětavost a péče člověka zase postaví na nohy jim všem patří velký dík.


Ověřeny pacient


Profesionální lékař nesmí být náladový a arogantní.To se bohužel někdy
MUDr.Bartošové stává.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti