Paní doktorka je první stomatolog ke kterému jdu v padesáti bez strachu.Je to profesionál na svém místě

č.d. 140, Popice
Praktická zubní lékařka (mapa)

a navíc je velice příjemná.

Hodná paní doktorka jde jí o vaše zdraví a ne o vaše peníze,což se v dnešní době o většině zubařů řict nedá

Skvělá paní doktorka, ve svých 22 letech nemám jedinou plombu a vždy mě potěší se slovy: " Vy máte zuby jako modelka!!"

je to skvělá pani doktorka,velmi citlivá s velmi dobrým vybavením.Jen sestru by mohla vyměnit -je strašná!!!!!

Hodná milá paní doktorka. Doporučuji.

Lékařka je na pacienty milá a hodná, každému se maximálně věnuje. Prostředí a vybavení ordinace je velmi kvalitní.

a navíc je velice příjemná.

Hodná milá paní doktorka. Doporučuji.