K paní doktorce jsem se nechala přetáhnout manželem a byla to chyba. Zpočátku se vše zdálo OK, než nastal první problém - bolela mě 6ka, paní doktorka mi řekla, že jediný způsob léčby je vytáhnout nerv a při mém váhání na mě začala naléhat, že jinak mi nateče čelist. Při další náštěvě jsem tedy souhlasila, nerv byl vytažen a za následnou provizorní a pak i trvalou výplň kořenových kanálků jsem zaplatila celkem 3200 Kč. Nejen že vytažení nervu nepomohlo, ale jak se později ukázalo, bylo naprosto zbytečné - zub bolet nepřestal. Asi o tři měsíce později se zjistilo, že to byly bolesti od 8ky, kterou mi paní doktorka zaplobmovala a bylo po bolesti. Nicméně nerv do 6ky (a samozřejmě ani peníze) už mi nikdo nevrátí a následkem vytažení nervu se mi 6ka zlomila. Když jsem s tím přišla na akutní ošetření, paní doktorka mě bez pozdravu rovnou vyprovodila ven (měla jsem na hrudníku navázaného 1,5m starého syna, protože se mi zdrželo hlídání), ačkoliv jsem se během následujících asi dvou minut domluvila s paní v čekárně, že mi syna podrží, paní doktorka mě již do ordinace nepustila, že na mě nemá čas. Podotýkám, že bylo 7:45, čas na akutní ošetření je 7:30 - 8:00 a za mnou byla jen ta paní co mi nabídla pohlídat syna.
Další problém je, že jakmile jsem přešla k nové paní doktorce, podle rentgenů se ukázalo, že mám pusu plnou kazů, některých poměrně velkých. Těch si paní doktorka Tománková při posledních dvou preventivních prohlídkách asi nestačila všimnout, když mi pokaždé pouze vyčistila zubní kámen.
Za mě tedy slabý lékař, rozhodně nedoporučuji.