Oldřich Víteček, praktický lékař

MUDr. Oldřich Víteček

praktický lékař, internista

Komenského 11, Štítina
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Dobrý den,po zkušenosti s mou maminkou nejsem o jeho "skvělosti" přesvědčena. Po jeho léčbě 3-týdenní pobyt v nemocnici, silný zánět hraničící se sepsí. Bohužel, nedopadlo to.Starý člověk je pro něho asi jen kus....

Pán Mudr. Oldřich Víteček je lékař na svém místě. Je to velice obětavý člověk, přijede za pacientem domů i ve večerních hodinách. Je velmi dobrý lékař a diagnostik. Léčí mne už mnoho let a jsem s nim velmi spokojena. Je to obětavý, hodný a milý člověk. Velmi si ho vážím a přeji mu hodně zdraví.

Š

Jsem velice spokojená, velmi lidský a vřelý přístup k pacientovi. Zkušený,ochotný, milý, klidný lékař.

Velice pečlivý a nejlepší lékař,má trpělivý a lidský přístup a mám k němu největší důvěru.

Chodím k němu sice jen párkrát za rok, ale opravdu musím uznat, že je to člověk na svém místě. Nemám k němu žádné výhrady.

Doktor Víteček je neuvěřitelně trpělivý. Jsem s jeho péčí maximálně spokojená. V jeho osobě mám příklad rčení, že medicína není služba, ale poslání.

Je to jeden z mála velmi kvalitních diagnostiků s nesmírně milým a laskavým přístupem k pacientovi i jeho potížím. Mohu jen a jen doporučit.

Úžasný odborník. Velmi dobrý diagnostik. Rozpoznal u mě mononukleozu hned v počátku. Příjemný,milý,ochotný,sympatický pan doktor. Maximální spokojenost. Mohu vřele doporučit.

Velice ochotný,milý a zkušený doktor,ke kterému je radost zavítat.......

PECLIVY