Oldřich Nosek, praktický lékař

MUDr. Oldřich Nosek

Praktický lékař

Staroříšská 295, Nová Říše
Praktický lékař

Pan doktor se o mě i mé blízké vždy dobře postaral, ve všech případech dokázal včas reagovat a poslat nás na příslušná vyšetření. Nehraje si na celosvětového odborníka, má přehled a je i velmi taktní. Akorát mě mrzí, že kvůli změně bydliště budu i jeho muset změnit. Kdybych nemusela, neměním ho!!!

Nevím, jaký zájem o sebe by si představovali všichni ti, co hodnotí pana doktora negativně. Podle mého a i z mé vlastní zkušenosti je pan doktor milý, ochotný, navíc i odborník a taky se umí zasmát!! A povězte mi Vy všichni "negativáci", v jaké jiné ordinaci se navíc můžete potkat i s tak milou a fešnou sestřičkou? Dlouho byste hledali. Eva Havlíčková

Ochotnýpomoci, slušně jedná s pacientem. Lituji tu zapšklou zlou poaní, co píše ty nepravdy o něm.

Nezná nic jiného než modafen a kapky do nosu. Zmíněnou prevenci nedodržuje, za colou dobu co ordinuje v Nové Říši (cca 12let)jsem na žádné prevenci nebyla. jednou jsem měla pracovní neschopnost 3dny. Názor, když se Vám točí hlava, tak se neohýbejte, když Vás bolí krční páteř, tak si zacvičte - to opravdu nemusím být lékař a zvládnu totéž. Potom se divíme, že lidé raději volí pohotovost,než k lékaři, který nepomůže. Bohužel moc velká volba v malé obci není. V žádném případě nedoporučuji.

Zná jenom Modafen a kapky do nosu. Po třech dnes dopuručí skusit jít do práce. Nezbývá než si raději vzít dovolenou a zakoupit nějaký lepší lék než modafen! Pokud by byla možnost výběru jiného obvodního lékaře v blízkém okolí, tak vřele doporučuji.

je prostě OK

F

je nejlepší

Když jsem potřebovala, tak mi pomohl a ochotně!

Velmi dobrý lékař, milý, pečlivý, upozorní na prevenci, má zájem o své pacienty.
Doporučuji!

X

Oblíbené heslo: "Chřipka na ústupu, můžete jít do práce. Případně zakupte modafen". Pokud člověk pracuje v kanceláři, nezbývá mu nic jiného, než vyčerpat část dovolené na doléčení.