Ordinace léčebné rehabilitace
Jiráskova 116, Vodňany

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Tak ochotný a vstřícný možná je, neupírám mu možné pracovní nasazení, ale jako lékař u mě maximálně selhal!

Přes půl roku rehabilitoval kloub u prstu nohy, který nebyl pohyblivý. Měl jsem po úrazu nohy hřebíkem, proběhl tím i zlatý stafilokok. Stále tvrdil, že je to záležitost šlach a poškozeného nervu (od toho hřebíku). Na můj dotaz, zda to nemohlo srůst, mi slušně odpověděl, že je to "blbost". Neměl ani nejmenší snahu poslat mě např. na rentgen nebo jinak přesně zjistit příčinu! Stál si za svým.

Nakonec z mojí vlastní iniciativy jsem se dostal přes praktického lékaře až na rentgen a ortopedii, kde mi potvrdili mojí doměnku, že kloub "srostl" - přesněji proběhla stafilokoková artróza.
Tak k čemu pak takový doktor je? Akorát půl roku tahal peníze z pojišťovny, než aby se snažil odhalit pravou příčinu problému!

Opícháním injekcemi proti bolesti, napravováním zad a svojí manuální šikovností (jak jsem se dočetl v ostatních hodnoceních) dokáže lidem zřejmě pomoci, ale zdá se mi, že maximálně selhal s diagnostikou potíží (přitom o stafilokokové infekci z předchozích lék. zpráv věděl) a půl roku rehabilitoval nerehabilitovatelné! Nyní mě čeká operační revize, tak se ještě uvidí.

Vše mám zdokumentované příslušnými lékařskými zprávami! Výše uvedený text je popsáním mé zkušenosti, závěr ať si každý udělá sám.

Velmi si pana doktora cením pro jeho odborné znalosti a lidský přístup k pacientům. Vždy mi pomohl, doporučuji všem.