Odborný lékař ortopedie
Nádražní 27, Bruntál

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Takhle by měla vypadat komunikace s doktorem,plná spokojenost, vyřešení a rozebrání zdravotního problému.
I při druhé návštěvě se doslova doktor a perfektní sestřička, (uběhaly) jen proto abych zbytečně necestoval.
Dokonce i mimo jejich řádnou pracovní dobu pro pacienty. Tohle jsem ještě nezažil za 48 let. Moc děkuji, Pane doktore a sestři.

jsem velice spokojen s Panem doktorem i se sestrou jednaji na rovinu a a super komunikace Španiel Zdenek

Pan doktor umí,ví přesně co pacienta trápí a snaží se mu pomoci a vyhovět.Co se týče jeho sestry,také mě pobavil komentář z 18.3.09.Dnes jsem byl svědkem nepříjemného pacienta vs. sestra,myslíte si,že mu vynadala?Usmála se na něho,vysvětlila mu,že ona jeho zdravotní stav neposuzuje a v klidu přijímala další pacienty.Všichni co píšete nagativy a neutrály,proč se nepodepíšete?Bojíte se,že by vás uhranula?Nebojte se,není čarodějnice,někdy je trošku ráznější,ale při takových pacientech jakým byl pán dnes,se jí nedivím.

Souhlasím s názorem,že pan doktor má k lidem příšerný přístup.Bohužel není v Bruntálské nemocnici jediný.Co se týče jeho sestry,myslím že horší už asi být nemůže i když paní Čudová na chirurgii je také hnusná!!!Nechápu proč se tito lidé věnují medicíně,když je to naprosto nebaví.Myslím,že by měli skončit,nebo si léčit své ubohé ego někde jinde!!!

C

Po dvou velice složitých operacích koleních vazů v Ostravě a Olomouci (bohužel tyto operace vyžadují špičkové vybavení operačních sálů, což Bruntál nemá - v opačném případě bych se nechal operovat od pana doktora Bayera). Si myslím, že jsem člověk s přehledem a mé hodnocení je velice objektivní a pana doktora mohu jen doporučit jako opravdového odborníka s lidským přístupem!!! Co se týče sestry, velice jsem se pobavil u příspěvku "AN" z 18. března 2009 "člověk se bojí zaklepat na dveře že si zapoměl kartičku, aby náhodou nedostal pravítkem přes ruce" :-) Někdy ráznější je, ale nedivím se jí... Dle mého názoru je profesionální a i příjemná (někdy).

Velice jsem s jeho přístupem a léčbou naprosto spokojená.jen ho mohu doporučit!!!p.Stankovičová

Doporučuji mladším lidem...starším lidem moc nepomůže..mé 70 leté mámě řekl, že její kyčle už nejdou operovat, že je na to stará a dnes už má obě nové.
Mě operoval dvakrát, nemůžu si stěžovat. Přístup k pacientům je výborný.

vynikající pan doktor.. odborník skutečně na svém místě...

Pan doktor je odborník na svém místě. Je vstřícný, vtipný, vždycky mi pomohl. Všechno dopodrobna vysvětlí. Umí naslouchat. Sestřička je trošku od rány, to je pravda. Pan doktor rád vtipkuje, mnohokrát mě v ordinaci i přes velmi silné bolesti rozesmál. Když budu potřebovat ortopeda, určitě půjdu k němu.

Výborný doktor, má smysl pro humor.
Umí dávat obstřiky téměř bezbolestně! Samozřejmě to vždycky bolí, když je to do bolestivého místa, ale pan doktor to umí dávat s citem.
Jen pravda, sestřička je trochu víc rázná, ale když si na ni člověk zvykne, tak už se pak jenom směje:-).