Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nádražní 27, Bruntál
Odborný lékař ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřeny pacient

Takhle by měla vypadat komunikace s doktorem,plná spokojenost, vyřešení a rozebrání zdravotního problému.
I při druhé návštěvě se doslova doktor a perfektní sestřička, (uběhaly) jen proto abych zbytečně necestoval.
Dokonce i mimo jejich řádnou pracovní dobu pro pacienty. Tohle jsem ještě nezažil za 48 let. Moc děkuji, Pane doktore a sestři.

Š
Ověřeny pacient

jsem velice spokojen s Panem doktorem i se sestrou jednaji na rovinu a a super komunikace Španiel Zdenek

Z
Ověřeny pacient

Pan doktor umí,ví přesně co pacienta trápí a snaží se mu pomoci a vyhovět.Co se týče jeho sestry,také mě pobavil komentář z 18.3.09.Dnes jsem byl svědkem nepříjemného pacienta vs. sestra,myslíte si,že mu vynadala?Usmála se na něho,vysvětlila mu,že ona jeho zdravotní stav neposuzuje a v klidu přijímala další pacienty.Všichni co píšete nagativy a neutrály,proč se nepodepíšete?Bojíte se,že by vás uhranula?Nebojte se,není čarodějnice,někdy je trošku ráznější,ale při takových pacientech jakým byl pán dnes,se jí nedivím.

M
Ověřeny pacient

Souhlasím s názorem,že pan doktor má k lidem příšerný přístup.Bohužel není v Bruntálské nemocnici jediný.Co se týče jeho sestry,myslím že horší už asi být nemůže i když paní Čudová na chirurgii je také hnusná!!!Nechápu proč se tito lidé věnují medicíně,když je to naprosto nebaví.Myslím,že by měli skončit,nebo si léčit své ubohé ego někde jinde!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

C
Ověřeny pacient

Po dvou velice složitých operacích koleních vazů v Ostravě a Olomouci (bohužel tyto operace vyžadují špičkové vybavení operačních sálů, což Bruntál nemá - v opačném případě bych se nechal operovat od pana doktora Bayera). Si myslím, že jsem člověk s přehledem a mé hodnocení je velice objektivní a pana doktora mohu jen doporučit jako opravdového odborníka s lidským přístupem!!! Co se týče sestry, velice jsem se pobavil u příspěvku "AN" z 18. března 2009 "člověk se bojí zaklepat na dveře že si zapoměl kartičku, aby náhodou nedostal pravítkem přes ruce" :-) Někdy ráznější je, ale nedivím se jí... Dle mého názoru je profesionální a i příjemná (někdy).

Ověřeny pacient

Velice jsem s jeho přístupem a léčbou naprosto spokojená.jen ho mohu doporučit!!!p.Stankovičová

J

Doporučuji mladším lidem...starším lidem moc nepomůže..mé 70 leté mámě řekl, že její kyčle už nejdou operovat, že je na to stará a dnes už má obě nové.
Mě operoval dvakrát, nemůžu si stěžovat. Přístup k pacientům je výborný.

J
Ověřeny pacient

vynikající pan doktor.. odborník skutečně na svém místě...

J
Ověřeny pacient

Pan doktor je odborník na svém místě. Je vstřícný, vtipný, vždycky mi pomohl. Všechno dopodrobna vysvětlí. Umí naslouchat. Sestřička je trošku od rány, to je pravda. Pan doktor rád vtipkuje, mnohokrát mě v ordinaci i přes velmi silné bolesti rozesmál. Když budu potřebovat ortopeda, určitě půjdu k němu.

L

Výborný doktor, má smysl pro humor.
Umí dávat obstřiky téměř bezbolestně! Samozřejmě to vždycky bolí, když je to do bolestivého místa, ale pan doktor to umí dávat s citem.
Jen pravda, sestřička je trochu víc rázná, ale když si na ni člověk zvykne, tak už se pak jenom směje:-).

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti