ordinace

Umístění: jiné místo Opravy vícero kazů

Za mě jednoznačně skvělý zubař, každý opraveny zub byl perfektně začišteny i v mezizubním prostoru a vymodelovany ( díky velkým kazum). Až teď vidím obrovské rozdíly po návštěvě jiné zubarky , kde plomba je jako jedna plocha a v mezizubnim prostoru se mi pořad zachytava bordel ( mezizubni nitě praskaji díky ostrým hranam) . Za mě nej doktor kterého jsem kdy měl jeho práce je velmi pecliva.....Z.Kl.

Umístění: jiné místo extrakce zubu

K panu Cvetkovici jsem zacala chodit pote, co tu samou ordinaci opustila ma predchozi zubarka, oba patrili pod firmu Hodni Zubari. S predchozi pani doktorkou jsem byla spokojena - byla vzdy mila, vse vysvetlovala a ptala se, zda je vse v poradku a nic neboli. Pan Cvetkovic byl v mem pripade bohuzel uplny opak.
Pro extrakci zubu bylo nutno dohromady asi sest injekci a dva terminy. Skoro nic nevysvetlil, nevedela jsem, co se deje, lezela jsem v bolestech a kricela, zatimco se snazil vytrhnout zub, ktery vubec nebyl umrtveny (tedy neuspesne umrtveny). Take jsem vubec nevedela, jak se o ranu starat, a doktor mi myslim jen rekl at vyplachuji vodou a soli. Pozdeji jsem vyhledala ze alespon par dni jsem mela jist jen polivky a jogurty. O tyden pozdeji po uspesne extrakci, se stehy, jsem byla v zahranici a cela celist porad neustale bolela, brala jsem alespon gram ibuprofenu denne. Musela jsem navstivit zdejsi (finske) zubarku, ktera to vycistila, odstranila stehy (a poznamenala, ze jich bylo az prilis, a ze akorat udrzovaly spinu uvnitr), predepsala penicilin a behem tydne jsem byla v poradku.
Mozna jen moje zkusenost je spatna, ale uz k panu Cvetkovici nepujdu.