Nicole Rennerová

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista

9 názorů +přidat

Pokud nejsou na výběr termíny, zkuste zavolat do ordinace. Jinak dentální hygienistka je v dnešní době nedílnou součástí dentálního týmu. Nejen že Vám zuby očistí od zubního kamene,… Více

Adresy

• Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Kreditní karta

Hygiena + pískování zubů od 1 200 kč
    Domácí bělení zubů 4 200 Kč
    Děti (30 minut) od 800 kč

Hodnocení pacientů

• Umístění: Stomatologická pečeSlužby: Doporučení zubní lékařky a touha po zářivějším úsměvu.

Poprvé na hygieně. Skvělý, profesionální a ohleduplný přístup, jehož výsledkem je krásný čistý chrup. Dostal jsem spoustu užitečných rad. Maximální spokojenost.

Nicole Rennerová2018-09-05

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení a jsem ráda, že jste byl spokojen s ošetřením. Těším se na další shledání. Nicole Rennerová

• Umístění: Stomatologická pečeSlužby: Dentální hygiena (45-55 minut)

Poprvé na dentální hygieně a měl jsem z toho velké obavy. K mému velkému překvapení Vás v ordinaci přivítá usměvavý andílek ????. Vsechno ukáže vysvětli co se bude všechno dělat. Jsem nadmíru spokojený a už vím, že se do této ordinace budu vždy těšit.

Nicole Rennerová2018-05-03

Jsem ráda, že jsme společně zapracovali na Vašich špatných zkušenostech a těším se na Vás na další návštěvě. Se slunečným pozdravem, Nicole Rennerová

• Umístění: Stomatologická pečeSlužby: Vstupní dentální hygiena

Slečna NIcole byla skvělá, já toto absolutně nemám ráda. Ale její přirozenost a to že je jen člověkem bylo naprosto skvělé. Doporučila, poradila a vše bylo skvělé takže už se nebojím a těším se na další návštěvu.

Nicole Rennerová2018-02-08

Dobrý den,
    moc děkuji za milá slova a budu se opět těšit na Vaši návštěvu :).
    S pozdravem, Nicole Rennerová

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Stomatologická pečeSlužby: Hygiena + Pískování zubů

Co se týče zubů,celý život mám fóbii,ale když jsem přišel do této ordinace a viděl jsem slečnu Rennerovou a pak jak to zvládá i s personálem,úplně jsem změnil názor.Vynikající a profesionální přístup se silným nádechem familiernosti a hlavně cena za provedené zákroky mě dostala.Určitě doporučuji :-)

Nicole Rennerová2017-11-20

Velice mě těší, že jste si zpět vybudoval důvěru k tomuto lékařskému odvětví. Děkuji za pozitivní názor a příště se na Vás budu opět těšit. Přeji hezký den.

• Umístění: Stomatologická peče

Profesionální péče příjemné, mladé slečny :) skvělá práce, veliká spokojenost. Už jinam nepůjdu. Kvalitní práce.

Nicole Rennerová2017-07-17

Děkuji Vám za milou recenzi. Brzy na viděnou.

• Umístění: Stomatologická pečeSlužby: Dentální hygiena (50 minut)

Po prvni návštěvě uz vim, ze k nikomu pokud bude možno nepůjdu. Skvělý osobní pristup, pred zákrokem informovala co a jak bude probíhat, při zákroku se ujišťovala zda je vse v poradku, po zákroku odborná pomoc a doporučení jak pečovat a chránit zuby a dásně.

Nicole Rennerová2017-07-14

Je radost mít spokojené klienty, kteří se rádi vrací. Těším se na další návštěvu.

• P
    Umístění: Stomatologická pečeSlužby: Vstupní dentální hygiena

Vždycky mi přišla dentální hygiena u dentální hygienistky jako zbytečná věc. Říkal jsem si, že si zuby přece čistit umím. Po návštěvě velmi sympatické a usměvavé (pokud neměla roušku) hygienistky, jsem zjistil, že zuby si čistit neumím. Od té doby se o svoje zuby lépe starám a každá návštěva je radost. Velice doporučuji.

Nicole Rennerová2017-07-14

Moc děkuji za pozitivní hodnocení. Příště si na úsměv roušku sundám :D.

• T
    Umístění: Stomatologická pečeSlužby: instruktáž domácí dentální hygieny

S péčí jsem byla velmi spokojená. Celková ochota a přístup byl absolutně skvělý. Návštěva DH se proměnila v příjemnou.

Nicole Rennerová2017-07-14

Moc děkuji a budu se opět těšit.

• Umístění: Stomatologická pečeSlužby: První dentální hygiena v životě

Slečna Nicole umí dobře poradit s péčí o zuby i provést následnou hygienu. Je vidět, že jí práce baví a rozumí tomu. Konečně mám zuby zase hladké a bez kamene. Mohu jen doporučit.

Dotazy od pacientů (2)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Pokud nejsou na výběr termíny, zkuste zavolat do ordinace.
    Jinak dentální hygienistka je v dnešní době nedílnou součástí dentálního týmu. Nejen že Vám zuby očistí od zubního kamene, plaku a pigmentů, ale také provede praktickou instruktáž hygieny včetně výběru správných dentálních pomůcek.

Pouze perfektní dentální hygiena, instruovaný a motivovaný pacient vedou k úspěšnému vyléčení zánětu dásní, parodontitidy, předcházení vzniku zubního kazu a další.

• dentální hygiena

Nemoci

• Zánět dásní
  • Parodontitida
  • Citlivost zubů
  • Halitosis (Zápach z úst)
  • Demineralizace zubů

Fotografie