Nicole Rennerová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Doporučení zubní lékařky a touha po zářivějším úsměvu.

Poprvé na hygieně. Skvělý, profesionální a ohleduplný přístup, jehož výsledkem je krásný čistý chrup. Dostal jsem spoustu užitečných rad. Maximální spokojenost.

Nicole Rennerová2018-09-05

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení a jsem ráda, že jste byl spokojen s ošetřením. Těším se na další shledání. Nicole Rennerová

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Vladyslav Ridchenko
    Vladyslav Ridchenko
    Lublaňská 1015/13, Praha
    Skvělé jednání, profesionalita, péče. Moderní ordinace, čekárna a vybavení. Nebát se zubaře a těšit se do ordinace… Více

Eva Andrlová
    Eva Andrlová
    Hálkova 1, Praha
    Paní doktorka je moc milá, pečlivá, vše vysvětlí, ptá se, jestli je vše v pořádku. Pomohla mi se správnou technikou… Více

Yuri Mimori
    Yuri Mimori
    Sokolská 1662/35, Praha
    Moc milý, ochotný a citlivý přístup, cítila jsem se spíše jako klient, než jako pacient, což je obrovské plus.… Více

Manhal Yazji
    Manhal Yazji
    Sokolská 1662/35, Praha
    Nadstandardní přístup usměvavé sestřičky i paní MDDr. Yuri Mimori, ke které jsem byl původně objednán, nakonec… Více

Milad Hammal
    Milad Hammal
    Zubař, Dentální hygienistka, hygienista, Ostatní
    Sokolská 1662/35, Praha
    + řekne na rovinu o co jde a jaké jsou možnosti léčby + jeho lidský přístup pomůže lidem co se třeba zubaře bojí… Více

Zkušenosti a dovednosti

Pokud nejsou na výběr termíny, zkuste zavolat do ordinace.
    Jinak dentální hygienistka je v dnešní době nedílnou součástí dentálního týmu. Nejen že Vám zuby očistí od zubního kamene, plaku a pigmentů, ale také provede praktickou instruktáž hygieny včetně výběru správných dentálních pomůcek.

Pouze perfektní dentální hygiena, instruovaný a motivovaný pacient vedou k úspěšnému vyléčení zánětu dásní, parodontitidy, předcházení vzniku zubního kazu a další.

• dentální hygiena

Nemoci

• Zánět dásní
    • Parodontitida
    • Citlivost zubů
    • Halitosis (Zápach z úst)
    • Demineralizace zubů

Děti (30 minut) od 800 kč
    Možnost zakoupení dentálních pomůcek
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Nicole Rennerová
    Nicole Rennerová
    Praha
    Mám stejný názor na vaši otázku, jako kolegyně.

Hodnocení pacientů

Nicole Rennerová2018-09-05

• Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Dentální hygiena (45-55 minut)

Poprvé na dentální hygieně a měl jsem z toho velké obavy. K mému velkému překvapení Vás v ordinaci přivítá usměvavý andílek ????. Vsechno ukáže vysvětli co se bude všechno dělat. Jsem nadmíru spokojený a už vím, že se do této ordinace budu vždy těšit.

Nicole Rennerová2018-05-03

Jsem ráda, že jsme společně zapracovali na Vašich špatných zkušenostech a těším se na Vás na další návštěvě. Se slunečným pozdravem, Nicole Rennerová

• Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Vstupní dentální hygiena

Slečna NIcole byla skvělá, já toto absolutně nemám ráda. Ale její přirozenost a to že je jen člověkem bylo naprosto skvělé. Doporučila, poradila a vše bylo skvělé takže už se nebojím a těším se na další návštěvu.

Nicole Rennerová2018-02-08

Dobrý den,
      moc děkuji za milá slova a budu se opět těšit na Vaši návštěvu :).
      S pozdravem, Nicole Rennerová

• J
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Hygiena + Pískování zubů

Co se týče zubů,celý život mám fóbii,ale když jsem přišel do této ordinace a viděl jsem slečnu Rennerovou a pak jak to zvládá i s personálem,úplně jsem změnil názor.Vynikající a profesionální přístup se silným nádechem familiernosti a hlavně cena za provedené zákroky mě dostala.Určitě doporučuji :-)

Nicole Rennerová2017-11-20

Velice mě těší, že jste si zpět vybudoval důvěru k tomuto lékařskému odvětví. Děkuji za pozitivní názor a příště se na Vás budu opět těšit. Přeji hezký den.

• Umístění: Stomatologická péče

Profesionální péče příjemné, mladé slečny :) skvělá práce, veliká spokojenost. Už jinam nepůjdu. Kvalitní práce.

Nicole Rennerová2017-07-17

Děkuji Vám za milou recenzi. Brzy na viděnou.

• Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Dentální hygiena (50 minut)

Po prvni návštěvě uz vim, ze k nikomu pokud bude možno nepůjdu. Skvělý osobní pristup, pred zákrokem informovala co a jak bude probíhat, při zákroku se ujišťovala zda je vse v poradku, po zákroku odborná pomoc a doporučení jak pečovat a chránit zuby a dásně.

Nicole Rennerová2017-07-14

Je radost mít spokojené klienty, kteří se rádi vrací. Těším se na další návštěvu.

• P
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Vstupní dentální hygiena

Vždycky mi přišla dentální hygiena u dentální hygienistky jako zbytečná věc. Říkal jsem si, že si zuby přece čistit umím. Po návštěvě velmi sympatické a usměvavé (pokud neměla roušku) hygienistky, jsem zjistil, že zuby si čistit neumím. Od té doby se o svoje zuby lépe starám a každá návštěva je radost. Velice doporučuji.

Nicole Rennerová2017-07-14

Moc děkuji za pozitivní hodnocení. Příště si na úsměv roušku sundám :D.

• T
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: instruktáž domácí dentální hygieny

S péčí jsem byla velmi spokojená. Celková ochota a přístup byl absolutně skvělý. Návštěva DH se proměnila v příjemnou.

Nicole Rennerová2017-07-14

Moc děkuji a budu se opět těšit.

• Umístění: Stomatologická péčeSlužby: První dentální hygiena v životě

Slečna Nicole umí dobře poradit s péčí o zuby i provést následnou hygienu. Je vidět, že jí práce baví a rozumí tomu. Konečně mám zuby zase hladké a bez kamene. Mohu jen doporučit.