Umístění: Stomatologická péče Doporučení zubní lékařky a touha po zářivějším úsměvu.

Poprvé na hygieně. Skvělý, profesionální a ohleduplný přístup, jehož výsledkem je krásný čistý chrup. Dostal jsem spoustu užitečných rad. Maximální spokojenost.

Nicole Rennerová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení a jsem ráda, že jste byl spokojen s ošetřením. Těším se na další shledání. Nicole Rennerová

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 5 Více

Vstupní dentální hygiena • 1 200 Kč

Dentální hygiena (45-55 minut) • 1 200 Kč

Dentální hygiena (30-40 minut) • 1 000 Kč +8 Více

Dentální hygiena (25 minut) • 800 Kč

Kyretáž • 1 200 Kč

Hygiena + pískování zubů • od 1 200 kč

Pokud nejsou na výběr termíny, zkuste zavolat do ordinace. Jinak dentální hygienistka je v dnešní době nedílnou součástí dentálního týmu. Nejen že V...

• Zánět dásní
  • Parodontitida
  • Citlivost zubů

Nicole Rennerová

Umístění: Stomatologická péče Dentální hygiena (45-55 minut)

Poprvé na dentální hygieně a měl jsem z toho velké obavy. K mému velkému překvapení Vás v ordinaci přivítá usměvavý andílek ????. Vsechno ukáže vysvětli co se bude všechno dělat. Jsem nadmíru spokojený a už vím, že se do této ordinace budu vždy těšit.

Nicole Rennerová

Jsem ráda, že jsme společně zapracovali na Vašich špatných zkušenostech a těším se na Vás na další návštěvě. Se slunečným pozdravem, Nicole Rennerová

Umístění: Stomatologická péče Vstupní dentální hygiena

Slečna NIcole byla skvělá, já toto absolutně nemám ráda. Ale její přirozenost a to že je jen člověkem bylo naprosto skvělé. Doporučila, poradila a vše bylo skvělé takže už se nebojím a těším se na další návštěvu.

Dobrý den,
moc děkuji za milá slova a budu se opět těšit na Vaši návštěvu :).
S pozdravem, Nicole Rennerová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče Hygiena + Pískování zubů

Co se týče zubů,celý život mám fóbii,ale když jsem přišel do této ordinace a viděl jsem slečnu Rennerovou a pak jak to zvládá i s personálem,úplně jsem změnil názor.Vynikající a profesionální přístup se silným nádechem familiernosti a hlavně cena za provedené zákroky mě dostala.Určitě doporučuji :-)

Nicole Rennerová

Velice mě těší, že jste si zpět vybudoval důvěru k tomuto lékařskému odvětví. Děkuji za pozitivní názor a příště se na Vás budu opět těšit. Přeji hezký den.

Umístění: Stomatologická péče

Profesionální péče příjemné, mladé slečny :) skvělá práce, veliká spokojenost. Už jinam nepůjdu. Kvalitní práce.

Nicole Rennerová

Děkuji Vám za milou recenzi. Brzy na viděnou.

Umístění: Stomatologická péče Dentální hygiena (50 minut)

Po prvni návštěvě uz vim, ze k nikomu pokud bude možno nepůjdu. Skvělý osobní pristup, pred zákrokem informovala co a jak bude probíhat, při zákroku se ujišťovala zda je vse v poradku, po zákroku odborná pomoc a doporučení jak pečovat a chránit zuby a dásně.

Nicole Rennerová

Je radost mít spokojené klienty, kteří se rádi vrací. Těším se na další návštěvu.

Umístění: Stomatologická péče Vstupní dentální hygiena

Vždycky mi přišla dentální hygiena u dentální hygienistky jako zbytečná věc. Říkal jsem si, že si zuby přece čistit umím. Po návštěvě velmi sympatické a usměvavé (pokud neměla roušku) hygienistky, jsem zjistil, že zuby si čistit neumím. Od té doby se o svoje zuby lépe starám a každá návštěva je radost. Velice doporučuji.

Nicole Rennerová

Moc děkuji za pozitivní hodnocení. Příště si na úsměv roušku sundám :D.

Umístění: Stomatologická péče instruktáž domácí dentální hygieny

S péčí jsem byla velmi spokojená. Celková ochota a přístup byl absolutně skvělý. Návštěva DH se proměnila v příjemnou.

Nicole Rennerová

Moc děkuji a budu se opět těšit.

Umístění: Stomatologická péče První dentální hygiena v životě

Slečna Nicole umí dobře poradit s péčí o zuby i provést následnou hygienu. Je vidět, že jí práce baví a rozumí tomu. Konečně mám zuby zase hladké a bez kamene. Mohu jen doporučit.

Vstupní dentální hygiena

Stomatologická péče

Dentální hygiena (45-55 minut)

Stomatologická péče

Dentální hygiena (30-40 minut)

1 000 Kč

1 000 Kč

Stomatologická péče

Dentální hygiena (25 minut)

800 Kč

od 800 kč

Možnost zakoupení dentálních pomůcek

Cena není uvedená

Nicole Rennerová

Umístění: Stomatologická péče Dentální hygiena (45-55 minut)

Dobrý den,
moc děkuji za milá slova a budu se opět těšit na Vaši návštěvu :).
S pozdravem, Nicole Rennerová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče Hygiena + Pískování zubů

Umístění: Stomatologická péče

Nicole Rennerová

Děkuji Vám za milou recenzi. Brzy na viděnou.

Umístění: Stomatologická péče Dentální hygiena (50 minut)

Nicole Rennerová

Moc děkuji za pozitivní hodnocení. Příště si na úsměv roušku sundám :D.

Umístění: Stomatologická péče instruktáž domácí dentální hygieny

Nicole Rennerová

Moc děkuji a budu se opět těšit.

Umístění: Stomatologická péče První dentální hygiena v životě

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, máte také dárkové poukazy?Chtěla bych k vánocům .Díky Petra

Dobrý den, dárkové poukazy na dentální hygienu máme, tudíž není problém jej zakoupit. Buď v hodnotě dentální hygieny nebo v hodnotě kterou si řeknete (třeba na pomůcky navíc). Osobní předání je nejsnažší řešení i na domluvu :).

Nicole Rennerová

• Dobry den uz treti den me boli kost v puse pod zubami mam to trosku natekle coto muze byt bolito kdyz polikam i pri skousnuti jamam takovi problem ze mam panicky strach ze zubare jen slisim vrtacku utikam muzete mi poradit jak to prekonat a co stim mam delat sveho zubare bouzel nemam dekuji za odpoved

Mám stejný názor na vaši otázku, jako kolegyně.

• Zánět dásní
  • Parodontitida