Nicole Rennerová, DiS., dentální hygienistka, hygienista Praha

přijímá nové pacienty

Dentální hygienistka, hygienista Více

21 objednaných návštěv během 30 dní

Zprávy

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Kyretáž • 1 400 Kč

Hygiena + Pískování zubů s Air FLow Classic • od 1 200 kč

Lokální fluoridace • 360 Kč +5 Více

Pískování zubů • 690 Kč

Možnost zakoupení dentálních pomůcek

Dentální hygiena (do 30 minut) • 1 000 Kč

Pokud nejsou na výběr termíny, zkuste zavolat do ordinace. Jinak dentální hygienistka je v dnešní době nedílnou součástí dentálního týmu. Nejen že V...

• Zánět dásní

• Vyšší odborná škola - Dentální hygienistka

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 600 Kč

360 Kč

Dozvědět se více

690 Kč

Umístění: Stomatologická péče Dentální hygiena (45-60 minut)

Absolutně skvělá péče, výstižné vysvětlení, pečlivá práce. Paní Nicole je opravdu člověk na svém místě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Stomatologická péče Dentální hygiena (do 30 minut)

Příjemná hygienistka, precizní práce. Přišlo mi fajn, že se účtuje opravdu za čas, který strávím v ordinaci, ne fixně za hodinu. Doporučuji

Umístění: Stomatologická péče Dentální hygiena (45-60 minut)

Som veľmi spokojný, všetko mi bolo detailne vyšetrené. Objednám sa k pani Rennerovej aj na budúce.

Umístění: Stomatologická péče Dentální hygiena (45-60 minut)

Skvělá zkušenost. Vše krásně vysvětleno, vyčištěno. Nic nebolelo. Doporučeny vhodné kartáčky. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Stomatologická péče Dentální hygiena (do 30 minut)

Moje první návštěva a naprostá spokojenost. Profesionální přístup ve všech směrech. Nikdy dříve, u jiných DH, jsem neměla tak dokonale vyčištěné zuby. Navíc v milé atmosféře. Nedá se vytknout absolutně nic. Mohu vřele doporučit.

Umístění: Stomatologická péče

Mám za sebou již druhou návštěvu ordinace a jsem moc spokojená.
Slečna je velmi precizní, zuby byly nádherně vyčištěné, zároveň mi vysvětlila, jak se o ně mám sama správně starat, za což jsem velmi ráda, protože jsem měla v technice správného čištění zubů velké mezery. Určitě doporučuji.

Umístění: Stomatologická péče

Poslední doby jsem střídal DH docela často, ale zde jsem velice spokojený. Zůstanu paní Nicol věrný klient :)

Umístění: Stomatologická péče

Milý a profesionální přístup i péče. Jsme naprosto spokojeni a rádi se budeme vracet. Nicol doporučujeme!

Umístění: Stomatologická péče

Poprvé na dentální hygieně. Vše krásně vysvětleno, technika čištění zubů i mé dotazy. Oceňuji i trochu "drsnější" přístup, kdy mi paní dentální hygienistka řekla narovinu, že zuby vyčištěné perfektně nejsou, což mi otevřelo oči (pro někoho by to mohlo být drsné, ale já hodnotím jako +). Jsem zvědavá na kontrole, jak si obstojím. :)

Umístění: Stomatologická péče Hygiena + Pískování zubů s Air FLow Classic

Velmi milá,vstřícná, profesionální s velmi lidským přístupem.Vše mi bylo podrobně vysvětleno.Návštěvu ordinace mohu všem jen doporučit.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, máte také dárkové poukazy?Chtěla bych k vánocům .Díky Petra

Dobrý den, dárkové poukazy na dentální hygienu máme, tudíž není problém jej zakoupit. Buď v hodnotě dentální hygieny nebo v hodnotě kterou si řeknete (třeba na pomůcky navíc). Osobní předání je nejsnažší řešení i na domluvu :).

Nicole Rennerová, DiS.

Dobry den uz treti den me boli kost v puse pod zubami mam to trosku natekle coto muze byt bolito kdyz polikam i pri skousnuti jamam takovi problem ze mam panicky strach ze zubare jen slisim vrtacku utikam muzete mi poradit jak to prekonat a co stim mam delat sveho zubare bouzel nemam dekuji za odpoved

Mám stejný názor na vaši otázku, jako kolegyně.

• Zánět dásní
  • Parodontitida