Zprávy

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Dentální hygiena (45-60 minut) • 1 450 Kč

Dentální hygiena (do 30 minut) • 900 Kč

Děti (30 minut) • od 800 kč +5 Více

Hygiena + Pískování zubů s Air FLow Classic • od 1 200 kč

Kyretáž • 1 400 Kč

Lokální fluoridace • 360 Kč

Pokud nejsou na výběr termíny, zkuste zavolat do ordinace. Jinak dentální hygienistka je v dnešní době nedílnou součástí dentálního týmu. Nejen že V...

• Zánět dásní

• Vyšší odborná škola - Dentální hygienistka

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 450 Kč

Dozvědět se více

690 Kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče

Mám za sebou již druhou návštěvu ordinace a jsem moc spokojená.
Slečna je velmi precizní, zuby byly nádherně vyčištěné, zároveň mi vysvětlila, jak se o ně mám sama správně starat, za což jsem velmi ráda, protože jsem měla v technice správného čištění zubů velké mezery. Určitě doporučuji.

Umístění: Stomatologická péče

Poslední doby jsem střídal DH docela často, ale zde jsem velice spokojený. Zůstanu paní Nicol věrný klient :)

Umístění: Stomatologická péče

Milý a profesionální přístup i péče. Jsme naprosto spokojeni a rádi se budeme vracet. Nicol doporučujeme!

Umístění: Stomatologická péče

Poprvé na dentální hygieně. Vše krásně vysvětleno, technika čištění zubů i mé dotazy. Oceňuji i trochu "drsnější" přístup, kdy mi paní dentální hygienistka řekla narovinu, že zuby vyčištěné perfektně nejsou, což mi otevřelo oči (pro někoho by to mohlo být drsné, ale já hodnotím jako +). Jsem zvědavá na kontrole, jak si obstojím. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče Hygiena + Pískování zubů s Air FLow Classic

Velmi milá,vstřícná, profesionální s velmi lidským přístupem.Vše mi bylo podrobně vysvětleno.Návštěvu ordinace mohu všem jen doporučit.

Umístění: Stomatologická péče

Dnes jsem poprvé byla na dentální hygieně a jsem nadmíru spokojená, profesionální péče, všechno vysvětleno a velká ochota.

Umístění: Stomatologická péče Hygiena + Pískování zubů s Air FLow Classic

Dobře odvedená dentální hygiena, airflow i ultrazvuk, navíc za velmi krátký čas, fér cena, slečna milá a profesionální, mohu jen doporučit.

Umístění: Stomatologická péče Prevence

Vyšetření proběhlo skvěle bez jediného problému a se skvělým vysvětlením, Nicole je výborná :) Celá ordinace je moderní a čistá a cena byla také adekvátní.

Umístění: Stomatologická péče

Krásný člověk , děkuji za citlivost k lidem , práci a umění promlouvat o věcech potřebných .Milan Novák.

Umístění: Stomatologická péče Doporučení zubní lékařky a touha po zářivějším úsměvu.

Poprvé na hygieně. Skvělý, profesionální a ohleduplný přístup, jehož výsledkem je krásný čistý chrup. Dostal jsem spoustu užitečných rad. Maximální spokojenost.

Nicole Rennerová, DiS.

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení a jsem ráda, že jste byl spokojen s ošetřením. Těším se na další shledání. Nicole Rennerová

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, máte také dárkové poukazy?Chtěla bych k vánocům .Díky Petra

Dobrý den, dárkové poukazy na dentální hygienu máme, tudíž není problém jej zakoupit. Buď v hodnotě dentální hygieny nebo v hodnotě kterou si řeknete (třeba na pomůcky navíc). Osobní předání je nejsnažší řešení i na domluvu :).

Nicole Rennerová, DiS.

• Dobry den uz treti den me boli kost v puse pod zubami mam to trosku natekle coto muze byt bolito kdyz polikam i pri skousnuti jamam takovi problem ze mam panicky strach ze zubare jen slisim vrtacku utikam muzete mi poradit jak to prekonat a co stim mam delat sveho zubare bouzel nemam dekuji za odpoved

Mám stejný názor na vaši otázku, jako kolegyně.

• Zánět dásní
  • Parodontitida