Nelly Hošková, zubař

MUDr. Nelly Hošková

Uložit

Zubař Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 48, Mšec
Samostatná ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Taky jsem byla s paní doktorkou spokojená. Chodila jsem k ní od malička. Ale odešla jsem kvůli její sestře a dlouhým objednacím lhůtám. Byla jsem objednaná dva měsíce dopředu a týden před tím, mi sestřička sdělila, že mne objednala na den, kdy mají volno. Přeobjednání mi nabídla opět za dva měsíce. Ikdyž jsem jí sdělila, že už je to akutní. A když jsem jí řekla, že si najdu jiného zubaře, vysmála se mi, že mně stejně nikdo nevezme. Pracuji ve firmě, kterou živí zákazníci a za tohle jednání bych dostala okamžitou výpověď. Doktora jsem našla, a jsem s ním spokojená, sice nemá tak dobře vybavenou ordinaci, ale nikdy nečekám víc jak 15 minut, objednání mají max. tři týdny, a pokud se stane, že vás ten den nemohou vzít, náhradní termín je do dvou dnů a sestřička se za to ještě velice omlouvá. A hlavně pokud mám akutní problém, ošetří mně okamžitě.

Ověřeny pacient

Bohužel jsem dost smutná..i malym dětem se musí dávat dohromady zoubky, běhat pak po zubní pohotosti je síla...a hlavně zděšení, když jiný zubař vidí, jak má dcera zoubky zanedbané péči někoho jiného?!?!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorka je super : Je ochotná , milá a umí to i s malými dětmi .

jsem velice spokojená, profesinální přístup. Když jsem byla malá, vzala mně prý asi ve 4 ráno do ordinace jako akutní případ, když mi jiná zubařka zuby poškodila. Od té doby k ní chodím po půl roce a zuby mám v perfektním pořádku.

Byla jsem velmi nespokojena. Na vlastni oci jsem videla ze akutniho pacienta ktery se ji tam nekolik hodin kroutil bolesti, poslala pryc s tim, ze ma prijit pristi tyden. Rada bych ji videla na jeho miste.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J

Velmi profesionální a milá paní doktorka,která si umí poradit snad s každým problémem.(u mě zatím vždy).Spolu se sestřičkou tvoří skvělý tým.

K

Zubní lékařka na svém místě.Velice šikovná,poradí si i opravdu se závažným problémem.Mohu ji jedině doporučit.

Velmi spokojená nejen s přístupem, ale i se samotným zákrokem.

D

Chodím tam už dost let, pravidelně dvakrát ročně. Musím jenom chválit, žádná stížnost. Jen objednací doba by mohla být kratší, nicméně to je dnes normální u všech dentistů.

L

Paní doktorka je opravdu na svém místě, ordinace je na malou vísku velmi dobře vybavená. Chodila jsem k ní spoustu let a byla jsem spokojená. Musela jsem však odejít kvůli personálu. Je smutné, že když doktorka je tak příjemná, ostatní jsou pravý opak. A taky ty dlouhé objednací lhůty.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti