Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice šikovná a sympatická paní zubařka. Všechno super, není co vytknout. Jednoznačně doporučuji :-).

Stomatologická klinika Magic Smile, Karlovo náměstí 15/292, 12000 Praha (mapa)

2008:Absolvovala Vinnyckou národní lékařskou univerzitu M.I.Pyrohova a získala úplné vysokoškolské vydělání v oboru stomatologie a kvalifikaci lékař s...

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Zubarka je moc hodná a empatická , pracuje opravdu bezbolestně a jemně. První návštěvy jsem se bála ale nebylo vubec čeho . Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla poprvé, když jsem se do té kliniky objednávala, tak moc jsem nevěděla co očekávat. Ale ve výsledku řeknu, že lepšího zubaře jsem ještě neměla! S tímto přístupem jsem dosud nikdy nesetkala a nemohu si její vynachválit.Bezbolestné,perfektní a profesionální ošetření. Vše mi podrobně vysvětlila a nastavila plán který mi vyhovuje. Paní doktorka je vynikající! Kromě lidského přístupu pracuje bezbolestně a velmi pečlivě! Super přístup, opravdu doporučuji!!! Moc děkuji za její zlaté ruce!!!

Též přidávám velmi kladné hodnocení, paní zubařka je profesionálka, udělala mi nádherné dodělání zlomeného zubu a teď se můžu pyšnit hezkým úsměvem, k paní zubařce Natálii budu chodit velmi ráda, je pečlivá, vše vysvětlí, nic vás u ní nebolí a skvělé ceny ! VELKÉ DÍKY A BUDU VÁS VŠUDE JEN DOPORUČOVAT TU PUSU JSTE SI ZASLOUŽILA ,-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborná zubařka, příjemná osoba. Hledala jsem nového zubaře kvůli akutnímu výkonu, který jsem pro strach odkládala. Paní doktorka byla velice empaticka a výkon proběhl bez bolesti. Jeste jednou pani doktorce moc děkuji a velice doporučuji :)

Lékařka je velice příjemná. Dělá svou práci výborně, je vidět jak ji záleží na kvalitě provedeného zákroku. Individuální přístup, příznivé ceny. Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

chtěla bych pochválit p.doktorku je skvělá,vše mi vysvětlila a vše bylo bezbolestné,vřele doporučuji.Iveta

Pečlivá,milá paní doktorka.
Vždy vše vysvětlí a předem víte co Vás bude ošetření stát a kolikrát budete muset přijít.
Doposud jsem se setkala jen s nešetrným lékařem a ošetření ve státní ordinaci se mnoho nelišilo od ceny v soukromé ordinaci.
Navíc jsem se musela ještě půl hodiny či více klepat po čase objednání strachy v nehostinné čekárně.
Zde u MUDr.Nataliie jdu na řadu hned a ještě se nebojím.
Doporučila jsem ji mému synovi,který se extrémně bál a ten by již také jinam nešel.Jarka

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka má profesionální a velice pozorný a ohleduplný přístup k pacientovi. Práci odvedla výborně a navíc ráda vysvětlila, proč ošetřila chrup zrovna tak či onak. Tohoto lékaře vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Bezproblémové a bezbolestné ošetrenie, rovnako prístup pani doktorky na nezaplatenie. Teším sa na ďalšiu návštevu :-)

Pečlivá,milá paní doktorka.
Zde u MUDr.Nataliie jdu na řadu hned a ještě se nebojím.