Přijímám: dospělí, děti od 10 let

Rodinná terapie • 1 700 Kč

Terapie dospívajících • 1 250 Kč

Konzultace online • 1 520 Kč

Individuální terapie • 1 520 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Způsoby platby: Bankovní převod, Revolut

Psychoterapeutické sezení je určeno pro nezletilé, studenty a dospělé a probíhá formou individuální, párové a rodinné terapie – 3 a více osob. Poskytuji také krátkou krizovou intervenci. Konzultace je možné domluvit i po 20. hodině nebo o víkendu – bez příplatku.
Platba za sezení se hradí předem – převodem na účet číslo: **********/**** UniCredit Bank, se splatností 72 hodin před domluveným termínem. Podrobnosti k platbě obdržíte také do vašeho e-mailu, či sms zprávy. Po uskutečněném sezení se hradí to následující. Důvodem pro platbu předem je závazná rezervace. Pokud budete potřebovat sjednané sezení zrušit, je to možné. Nejpozději však 48hodin před začátkem sezení. Jinak cena za setkání propadá (uhrazená před sezením).

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Google Meet

2 150 Kč

1 700 Kč

1 250 Kč

Platba a storno podmínky:
Platba probíhá převodem na účet č. 2109542451/2700 na základě faktury zaslané na email před uskutečněním sezení.
...

• Angličtina,
  • Turečtina

Účty sociálních médií

Umístění: Psychoterapeutická poradna - Jindřišská, Praha 1 Individuální terapie

Skvělé prostředí i přístup. Na konci terapie čekají hezká překvapení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychoterapeutická poradna - Jindřišská, Praha 1 Terapie dospívajících

Výborný přístup, systematická práce, doporučuji určitě.

Umístění: Psychoterapeutická poradna - Jindřišská, Praha 1 Individuální terapie

Po špatných předchozích zkušenostech s terapeuty jsem našla konečně někoho, kdo se snaží reálně pomoct. Dává skvělé pohledy na věc, vede vás a motivuje. Příjemné přátelské vystupování, pocit bezpečí. Nenajdete nikoho lepšího.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po první návštěvě jsem byla velmi spokojena.
Oceňují především komunikativnost a laskavost

Umístění: Psychoterapeutická poradna - Jindřišská, Praha 1 Individuální terapie

Super psychoterapeutka, na první návštěvě jsem byl velmi spokojeny

Umístění: Psychoterapeutická poradna - Jindřišská, Praha 1 Individuální terapie

Natalia je úžasná. Byla jsem u ní už 5x a vždy je to velmi přínosné. Člověk mluví a přichází na spoustu věcí, které neumí vysvětlit a neumí je pochopit, ale Natalia to svými poznatky vždy rozlouskne. Už jsem u ní měla spoustu Aha momentů, které mi pomáhají pochopit, co jsem prožila, proč se chovám, jak se chovám a že spousta věcí, o kterých si myslím, že jsou moje vina, tak úplně moje vina nejsou :) paní terapeutka je trpělivá, milá, sympatická. Má krásnou, útulnou ordinaci. Objednávací systém je perfektní, on-line aplikace, do které si podle sebe zadám termín a vše je rychle vyřešeno. Natalia nijak extra neřeší čas, že by vás vyhazovala s nedopovězenou větou, jen proto, že končí váš čas. Nechá doplynout myšlenku a pak se krásně rozloučí. Opravdu se 100% snaží, aby se u ní člověk cítil v bezpečí. Oceňuji i, že paní terapeutka spolupracuje s mou pojišťovnou, takže částečně dostanu nějaké peníze zpátky.

Umístění: Psychoterapeutická poradna - Jindřišská, Praha 1 Rodinná terapie

Pro mě byla moc skvělá psychoterapeutka. Snažila se mne pochopit povídala pak mi svůj názor co ona myslet., Dáváme radu jak mám s tím dál pračovat .

Umístění: Online konzultace Individuální terapie

Flexibilní online terapie, která má znatelné výsledky

Umístění: Psychoterapeutická poradna - Jindřišská, Praha 1 Individuální terapie

děkuji. Bylo to fajn. Těším se na shledání příště.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Syn 16 let hodnotí návštěvu jako přínosnou (v jeho případě se jednalo o čtvrté setkání). Může otevřeně vyjádřit svůj názor, vnímá rozhovor s paní terapeutkou jako podnětný.