Přijímám: dospělí, děti od 10 let

Rodinná terapie • 1 700 Kč

Terapie dospívajících • 1 250 Kč

Konzultace online • 1 520 Kč

Individuální terapie • 1 520 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Způsoby platby: Bankovní převod, Revolut

Ceny jsou uváděné za 50 min sezení, vč. terapie vedené on-line **** Kč. Psychoterapeutické sezení je určeno pro nezletilé, studenty a dospělé a probíhá formou individuální, párové a rodinné terapie – 3 a více osob. Poskytuji také krátkou krizovou intervenci. Konzultace je možné domluvit i po 20. hodině nebo o víkendu – bez příplatku.
Platba za sezení se hradí předem – převodem na účet číslo: **********/**** UniCredit Bank, se splatností 72 hodin před domluveným termínem. Podrobnosti k platbě obdržíte také do vašeho e-mailu, či sms zprávy. Po uskutečněném sezení se hradí to následující. Důvodem pro platbu předem je závazná rezervace. Pokud budete potřebovat sjednané sezení zrušit, je to možné. Nejpozději však 48hodin před začátkem sezení. Jinak cena za setkání propadá (uhrazená před sezením).

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Google Meet

2 150 Kč

1 700 Kč

1 250 Kč

Psychoterapeutická poradna - Jindřišská, Praha 1

Jsem zapojena do programu psychosociální podpory VZP (111). Pokud jste tedy pojištěnci VZP, můžete využít příspěvku VZP na psychoterapii. V rámci toho...

Ukončené školy

• Angličtina,
  • Turečtina

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychoterapeutická poradna - Jindřišská, Praha 1 Terapie dospívajících

Syn 16 let hodnotí návštěvu jako přínosnou (v jeho případě se jednalo o čtvrté setkání). Může otevřeně vyjádřit svůj názor, vnímá rozhovor s paní terapeutkou jako podnětný.

Umístění: Psychoterapeutická poradna - Jindřišská, Praha 1 Individuální terapie

Velice schopná, milá a trpělivá paní. Mockrát děkuji za všechno. :)

Umístění: Psychoterapeutická poradna - Jindřišská, Praha 1 Individuální terapie

Byla jsem spokojená s přístupem. Vyšli mi vstříc s termínem o víkendu.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Super přístup! Velká ochota a snaha pomoci, příjemné jednání.

Umístění: Psychoterapeutická poradna - Jindřišská, Praha 1 Individuální terapie

Ráda bych sdílela svoji velmi pozitivní zkušenost s individuálními terapiemi u paní Šramkové. Hned od prvního sezení jsem se u ní cítila bezpečně a příjemně, což mi pomohlo bez obav sdílet moje pocity. Po sezení se mi hodně věcí, s kterými jsem dlouho nevěděla rady, uspořádalo. Je to právě díky Natalii a jejímu proaktivnímu přístupu, promyšleným otázkám a nastavení terapie tak, abych pokaždé odcházela s konkrétním uvědoměním nebo novým pohledem na věc.
Za celkem 3 setkání mi pomohla hodně změnit přístup k sobě i k druhým a objektivně mi to zlepšilo kvalitu života a mezilidských vztahů. Měla jsem i dřívější zkušenosti s terapeuty, ale Natalia je z nich zdaleka nejlepší. Velmi doporučuji i všem, kteří nemají žádný "velký" problém, ale třeba se jen necítí dobře a neví proč.
Velkou výhodou jsou i krátké termíny a časová flexibilita a lokalita v centru Prahy.

Umístění: Psychoterapeutická poradna - Jindřišská, Praha 1 Individuální terapie

Na psychoterapie jsem přišla kvůli problémům s partnerem. Později jsem se rozhodla, že potřebuji terapie individuální. Natalie je nejlepsi terapeut, kterého jsem mohla potkat. Před ni jsem zkoušela terapii osobni i s partnerem, ale nikam to nevedlo. Natalie je velmi vlídná a nápomocná. Pokud ji sdělite sva trápení můžete se dočkat opravdové snahy o vhodnou a vám příjemnou pomoc. Dává velmi nápomocné otázky a opravdové rady. Pokud na sezení dojdete, zjistíte že by jste tu mohli sedět hodiny. Je tu velmi bezpečné prostředí. Mohu pouze doporučit ať už máte velmi vážně problémy nebo si jen potřebujete uspořádat myšlenky.

Umístění: Psychoterapeutická poradna - Jindřišská, Praha 1 Párová terapie

Byli jsme tam několikrát s manželem a ještě přijdeme. Mnohem lépe se mi řeší výtahové problémy, když je tam někdo třetí, kdo ty těžké rozhovory vede - nechá mluvit jednoho, zastaví druhého, nasměruje a podobně. Celkově se ty nepříjemné věci řeší mnohem lépe, když jdeme na sezení. Myslím, že pakliže má někdo ve vztahu problémy a spolu je řešit nezvládáte, tak určitě využijte tuhle možnost jít na sezení. Termín se dá zvolit tak, aby to každému vyhovovalo, to je opravdu super

Umístění: Psychoterapeutická poradna - Jindřišská, Praha 1

Natalii jsme vyhledali po úmrtí v rodině, kdy dosavadní terapie v jiných zařízeních nebyla přínosná. Termíny konzultací byly okamžitě, což bylo v daný okamžik velmi důležité. Natalia pomohla nezletilé dceři nelehkým obdobím truchlení projít a zapojit se postupně do běžného života. Moje osobní zkušenost je také více než pozitivní. Oceňuji nejen velmi lidský a zároveň profesionální přístup, ale především způsob, jak Natalia o situaci, slovech, pocitech i rozpolečení vždy velmi pečlivě přemýšlí a nabízí různé pohledy, přístupy a vedení a přináší radu, doporučení a naději. Je vidět, že ji na každém příběhu záleží a společné hledání cesty kudy dál po životní tragédii, jsou pro mě okamžiky, na které se těším a díky Natálii mi vše postupně opět dává smysl. Příjemné prostředí, ve kterém se s dcerou cítíme dobře a bezpečně. Naše práce zatím ještě pokračuje, ale rozhodně doporučujeme a velmi děkujeme.

Umístění: Psychoterapeutická poradna - Jindřišská, Praha 1

Velmi milá slečna. Komunikace na jedničku. Po jednom sezení vnímám změny. Děkuju moc! Rozhodně přijdu zas;)

Umístění: Psychoterapeutická poradna - Jindřišská, Praha 1

Párovou terapii jsme s partnerem vyhledali v akutní partnerské krizi na základě referencí. Obrovskou výhodou byl brzký termín terapie, myslim si, že nejen to nám zachránilo vztah. Natálie je velice profesionální/trefná, ale zároveň sympatická a lidská.
Pomohla nám nejen krizí projít, ale i poukázat na naše klady a zapracovat i na méně nápadných, ale problematických oblastech soužití.
Děkujeme a doporučujeme!