Konzultace 50 min • 1 800 Kč

• Polština,
  • Turečtina,
  • Slovenština,
  • Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

V Jámě 8, Praha

1 800 Kč

Equita Therapy, z.s.

V Jámě 8, Praha

1 800 Kč

Equita Therapy, z.s.

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Pani Šramková bola prvá terapeutka, s ktorou som pocítila veľkú úľavu. Svojími otázkami ma priviedla do úplne inej roviny premýšľania. Je veľmi slušná, rešpektujúca, všetko bolo bez nátlaku. Bolo to oslobodzujúce a inšpirujúce stretnutie. Vrelo doporučujem.

Umístění: Equita Therapy, z.s. Jiný

Paní Šramková má profesionální přístup, kterého si velmi vážím. Všechna naše sezení jsou pro mě velmi přínosná a důležitá a terapie je pro mě díky ní skutečně bezpečným prostorem, na který se můžu těšit.

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Paní psychoterapeutka byla velice profesionální a moc mi pomohla hned při prvním sezení. Velice jsem ocenila její lidský přístup a pochopení. Mohu jen doporučit.

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Jsem naprosto nadšená. Pani magistra je velice příjemná, empatická a profesionální. Od první chvíle jsem se cítila klidně a v bezpečí. Těším se na další návštěvu.

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

U paní magistry jsme byly s dcerou kvůli vztahům ve třídě. Dcera špatně spala a nechtěla chodit do školy. Probraly jsme, jak účinně komunikovat se školou, paní magistra pracovala hlavně s dcerou. Úplně přesně nevím, jak to udělaly :), ale dcera získala více sebevědomí a ve třídě si to dost vyříkala i sama. 7 konzultací a problém udělal puf. Dcera na paní magistru nedá dopustit a já hrozně moc děkuju.

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Psychoterapie u paní Natalii mi neskutečně pomohly. Naše setkání mě naplnila pozitivní energií, nadějí a úlevou, že věci nejsou tak složité, jak se mi jeví. Jsem ji za tuto pomoc vděčná a její konzultace dále doporučuji.

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Velice příjemné sezení. Pani Magistra mi pomohla svou empatii a evidentními zkušenostmi vést rozhovor k cíli, kde uvědomění situace pomohlo k řešení. Efektivní náhled na situaci z více stran.

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Profesionální, empatický, ale hlavně lidský a přátelský přístup. Laskavě a zkušeně mě dokázala navést k řešení mých problémů. Děkuji!

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Výborná dlouhodobá zkušenost s terapií plnou empatie, trpělivosti a spolehlivosti, rozhodně doporučuji!

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Jsem nesmírně šťastná, že jsem měla to štěstí pani Natalii potkat. Velice si vážím její profesionální, empatický a lidský přístup, který mi pomohl s mým strachem a úzkostí. Moc děkuju, že jsem se stala Vaší klientkou a mohla se od Vás toho tolik naučit. Všem pani magistru mohu vřele doporučit.

• Deprese
  • Vztahová krize