Nejlepší zubařka, jakou znám. Je velmi ochotná, milá a lidská. A má smysl pro humor:-). Zachraňuje mi zpackané zuby po předchozím zubaři. Nemá to se mnou lehké, ale vidím, že se opravdu snaží, abychom napravily, co se ještě napravit dá. Mám k ní plnou důvěru.

č.d. 90, Lučice
Zubní ordinace (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Č

Lepší zubařku neznám. Jsem s ní velice spokojen. Je milá, důsledná a vstřícná k lidem.Všem mohu jen doporučit.

je výborná zubařka, má citlivý přístup k pacientům. S její prací jsem spokojena.

Nejlepší stomatoložka, mám k ní plnou důvěru a jsem absolutně spokojen s výkony.

Č