MUDr. Naděžda Sehnalová

Praktický lékař Více

Obříství 1 adresa

Ordinace PL pro dospělé
Štěpán 227, Obříství

Jsem velmi spokojený s paní doktorkou, je velmi příjemná a ochotná. Cítím, že má o pacienty opravdu zájem a mohu ji vřele doporučit. S čím jsem ale velmi nespokojený je chování její sestry v době nepřítomnosti paní doktorky. Jestli si chcete zažít jednání od sestřičky jak za socialismu aby na Vás ve dveří hulákala, že zdržujete tak tam běžte, když tam paní doktorka není. Bohužel i setra je část týmu který tvoří vnímání celé ordinace. Chtěl jsem si pouze vyzvednou léky a to jsem evidentně neměl dělat, protože je pondělí 16.11. 2015 den před st. svátkem, paní doktorka je na dovolené a setřička musela jít do práce. Jsem přesvědčený, že i v době kdy je lékařů málo a zdravotní personál si myslí, že si může dělat co chce, tak si to nemusíme nechat líbit. Naštěstí ordinací kde sestřičky nekazí jméno lékaři a pacienta berou jako klienta je dost. Hodnocení paní doktorky velmi dobré, hodncení sestry velmi špatné.

lepšího lékaře než je MUDR Sehnalová jsem snad ještě nezažila,ochotná milá usměvavá,i když jsem se přestěhovala lékaře měnit nebudu,lepšího bych nesehnala.

Naše milá paní Doktorka, je opravdu doktorka s velkým D, je moc milá hodná, dokáže pochopit problém a nikdy nic nezanedbá, má obrovské srdce a veliké znalosti. I když bych se odstěhovala paní Dotorku nezměním a to je názor celé naší rodiny. Moc děkuji paní Doktorko za vše Vaše pacientky Jana, Míša a Vlaďka Hodboďovy

Paní doktorka je empatická, vstřícná, pacienty vyslechne. Odborně je myslím vysoce erudovaná. Uvítala jsem možnost objednání na určitou hodinu, protože opravdu dopoledne sedět v čekárně je vysilující.

Pani doktorka Sehnalová,je příjemná a milá pani doktorka,vždy pomůže. Mě osobně zachránila život a to hned dvakrát,poprvé,když jsem prodělala dosti vážnou endokartitidu, a podruhé,když jsem měla rodinné problémy a nechtěla jsem žít a neužívala léky.Pani doktorka Sehnalová je lékařka s velkým srdcem. Mám ji moc ráda a vím,že se mohu obrátit s jakýmkoliv problémem.Děkuji pani doktorko.Vaše pacientka Eva Stejskalová.

Paní doktorka je velice pracovitá a spolehlivá.
Mylím si, že často pracuje více než je její prac. doba, když jedu kolem
autem po 17 hod.,nejednou vidím ještě svítit v ordinaci.
Pokud bych se vyjádřil k předchozímu vzkazu, ordinace je psána od 7hod.,
ale je tam dovětek, že půl hodiny ráno pracuje sestra asi protože by nebylo
možné aby se natáčelo ekg a zároveň ordinovalo. Buďme rádi, že se na nás paní doktorka směje celý den, celý měsíc, celý rok a v době ordinace pracuje bez jakékoliv pauzy i když má mít čas na svačinu a na oběd.
Jsem moc rád, že jí tady máme. S manželkou bychom neměnili.

Já jsem s paní doktorkou byla velmi spokojená. Kdybych si nemusela hledat z důvodu přestěhování jinou, neměnila bych. Kdyby se dalo objednat na čas, bylo by to ještě lepší. Ale celkově chválím. Ochotná, milá, super.

Praktická lékařka je velmi vstřícná, empatická s vysokými odbornými znalostmi. Já osobně bych lékaře neměnila a jsem velmi ráda, že mám konečně důvěru ke svému lékaři.

Paní doktorka Sehnalová je velmi milá, příjemná, ochotná, pečlivá. Je to jedna z nejlepších lékařek, jakou jsem kdy navštívila.

Je zbytečný se rozepisovat. Obvoďáku jsem taky pár zažil, vesměs dobrý, až výborný, ale taky např. kdysi v Lužci nad Vltavou drastickýho "zvěrolékaře" (nic proti nim), kterej vám byl schopen předepsat lék, co v lékárně už 20 let neviděli. Tady jsem spokojenej. Jsem hypertonik, typickej českej tlouštík s pupíkem, práce ve stresu, podnikatel celej den myslící na práci. Životospráva trochu nakopnutá. Tím chci říct, že i paní doktor to s náma občas nemá lehký. Je profesionální, vybavení perfect, léky vesměs na místě, vstřícná a ochotná sestřička - co chtít víc. Vysokej tlak bude při léčbě testovat každej doktor tak, aby neublížil - někomu sedí Lokren, někomu Enap, někomu Renpress, ... Navíc se tlak houpe díky stresu. A řeči tady o nezájmu? Dost mě zlobí žaludek - už třikrát mě donutila absolvovat tu velice přijemnou gastroskopii, kterou tak miluju. A jednou mi vyšly tak perfektní jaterní testy (a nebylo po Silvestru), že jsem myslel, že poletím z ordinace oknem. Dostal jsem tak "diplomaticky" vynadáno, že jsem se červenal ještě doma. Takže závěr, ať vás nezdržuju dlouhým slohem, - takhle já si představuju dobrýho doktora a fungující ordinaci. A PS k čekárně - jo, je, nebo bývala často narvaná. Ale ve finále zjistíte, že z těch x důchodců, kteří jsou před váma, jich už půlka v ordinaci byla a čekají na tu druhou půlku, aby to komplexně probrali (ve vší úctě k důchodcům), tak to zase vypadá trochu nadějněji. A navíc zavedení možnosti objednat se - super. Bez problémů bych se podepsal, ale dokumentoval jsem některý věci na svým zdravotním stavu a jak jistě víte - "jen snoubenci znají navzájem svůj zdravotní stav", jak mi kdysi říkal oddávající.