Coufalíkovo náměstí 78, Židlochovice
Oční ambulance

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Protivná sestra, neumí se chovat, nerespektuje soukromí,ptá se na nemoci před lidma v čekárně.
S paní doktorkou jsem spokojená, ale sestra ji kazí značně pověst.

Hodnocení změněno moderátorem na velmi slabý.

Nemám problémy s očima,ale u p. doktorky jsem byla asi 2x na nutném vyšetření,a byla jsem s jejím přístupem spokojená. Je velice příjemná,důsledná,a pečlivá, a nad její lék. zprávou ostatní doktoři zírali s údivem,jak je vše dopodrobna a pečlivě vypsané,a vyšetření důkladně provedené.
Je pravda,že ordinace na mě působila neskutečným chaotickým zmatkem,ale ona se v tom asi vyzná,a přístroje budou zřejmě těsně poválečné. Stejně tak čekárna je zvláštně vedená,dlouho se tam čeká. Sestra,ta absolutně neví nic o soukromí,a diskrétnosti.Snad je tam už jiná.

Ve 21. století není v ordinaci snad jediný přístroj na měření zraku, to probíhá stylem "zkuste tyto sklíčka, jestli přes ně vidíte dobře", cylindry se asi hádají, nebo nevím. Sestra nepříjemná.

Konečně někdo, kdo mi určil diagnózu a začal problém řešit místo předepisování léků stylem Snad zaberou. Spokojenost ;-)

neochota,honba za penezma

Konečně jiná sestra ( :

Protivná sestra a paní doktorka nepříliš odborná (nedostatek přístrojů atd...) raději o kousek dál, do Brna, ale k daleko vyšší úrovni péče!