MUDr. Naděžda Harazínová

Zubař Více

Mikulovice , Mikulovice 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Sokolská 15, Mikulovice

U lékařky jsem od ranného dětství ( od školky ) a dokud jsem chodil pravidelně na zubní kontroly jen k ní, nikdy jsem neměl obavu či strach z vyšetření či zákroku. Až zkušenost ze střední školy, kdy jiná zubařka mi opravovala kaz, mě způsobilo "trauma" a dnes mám ze zubařů značnou obavu. A paní Harazínové se ale cítím vždy bezpečně, je lidská, opatrná, ochotná. Nemám výhrad.

paní doktorka je velmi hodná, lidská a ochotná. Vychází lidem vstříc mnohem víc, než si uědomují. Zjistí to až paní doktorka odejde do důchodu.

Příjemná, hodná, vše vysvětlí a ráda poradí. Největší spokojenost

Bohužel nemohu říct jedinou pozitivní věc na paní doktorku. Jako dítě mi byla přidělěna a dá se říct, že mám od té doby strach ze zubařů. Negativních zkušeností je velmi mnoho, ale hlavní důvod změny lékaře byla bolest bez anestezie(ačkoliv jsem ji vyžadovala), nepochopení proč nechci zlatou korunku na přední zub (neměla jsem do té doby jediný kaz), prostředí na mě nepůsobilo příliš čistě ... Jediné co bylo uspokojivé, že mě nikdy neodmítla, když jsem přišla jako bolestivá.

nejlepší

Lidská, příjemná, hodná, úžasná lékařka

velmi dobrá,