U Hadích lázní 1152/26, Teplice

Předoperační vyšetření

Tk holte

Zátěžová ergometrie

Umístění: Lékařský dům Jiný

přístup lékaře byl profesionální, bylo provedeno podrobné vyšetření a s přístupem pana doktora jsem byla velmi spokojena

G
Umístění: Lékařský dům Jiný

K panu doktorovi chodim už možna 10 let.Pana doktora jsem navštěvovala když měl ještě ordinaci v Duchcově.Je to jeden zmala lekařu kterého všude chválím,je vidět že je to lékař na urovni,dovede vyslechnout a dobře poradit.Je vidět že doopravdy svoje povolaní miluje a hlavně tomu rozumí.Všem co mají kardio.problemy mohu jen doporučit

Umístění: Lékařský dům ECHO

výborný pocit z návštěvy ordinace,výborný lékař,s pacientem si dá tu práci,vše vám dokonale vysvětlí,určitě pokud hledáte odborníka v kardiologii,tak doporučuji pana doktora Assada

Umístění: VITA, s.r.o. - Městská nemocnice

Moje maminka byla k tomuto lékaři objednána na dvanáctou hodinu 13. 11. 2017. I přes její zdravotní obtíže byla přijata do ordinace po více jak třech hodinách. Přestože lékaři popsala závažné srdeční obtíže, lékař neprovedl vůbec žádné vyšetření a poslal ji domů. Její obtíže však neustoupily, proto po dvou dnech navštívila svého obvodního lékaře. Ten jí změřil tlak a provedl vyšetření EKG. Z jeho ordinace byla maminka z rozhodnutí lékaře odvezena záchrankou do nemocnice v Duchcově, kde byla hospitalizována 5 dní. Lékaře Assada rozhodně nedoporučuji. Mnohem profesionálněji se k pacientovi zachová obvodní lékař než tento "specialista".

Pan Doktor mi byl doporučen,mohu pana doktora Assada jen doporučit,
Jeví se jako vynikající odborník, který si dá tu práci pacientovi vysvětlit podrobně jeho zdravotní stav a podá odborné rady a doporučení k jeho zlepšení,mohu pana doktora Assada jen doporučit,,pane doktore mnohokrát děkuji,Jaroslav Jeřábek.

Pan Doktor mi byl doporučen,při vyšetření na mě otočil obrazovku od ultrazvuku,vysvětlil co je špatně jak by to mělo vypadat,doporučil léčbu,pak mi řekl,tohle onemocnění nebolí,sůl a alkohol je pro Vás jed,také stres,nadměrná námaha,pokud mě poslechnete bude to lepší,nebo může dojít k zástavě,pár slov mi změnilo můj náhled,mohu pana doktora Assada jen doporučit,pane doktore mnohokrát děkuji,věřím,že příští kontrola odhalí změnu k lepšímu.

C

Opravdu moc příjemný a pečlivý pan lékař najde si čas na pacienty a vše vysvětlí o stavu pacienta .jsme rádi , že Vás tu máme.

C

Je to moc pečlivý lékař ,důsledný a příjemný

Mám z něho dobrý pocit, člověka dobře a dlouze vyšetřuje, na vše se ptá.

výborný lékař!!! s pacientem si dá tu práci,že vám všechno dokonale vysvětlí..určitě vám ho doporučuji,pokud hledáte odborníka v kardiologii:-)

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den
    Za prvé hodnotíme biologický věk a ne kalendářní věk( někdo v 50 je špatný a někdo v 80 letech a je dobrý. - celkový stav), a to souvisí i přítomností jiné choroby.
    Za druhé záleží na závažnosti a o jaké chlopnni vady se jedná pokud nedomykavosti Mitr. chlopně lze katetrizační cestou nasadit TZ. Mitraclip. a nyní indik. TAVI na Aort. chlopně katetrizačně - ale spíše u stenozy.
    Tak že stav musí posoudit jeho kardiolog.
    s pozdravem

MUDr. Mustafa Asaad

• Dobrý den, je mi 27 a poslední měsíc/měsíc a půl mě trápí tupá, dlouhotrvající (cca 15-25 minut) bolest na srdci, která se mi jakoby slabě rozlézá do ramene a hodně do krku (mám pocit staženého hrdla, nevím, jak přesněji to popsat) a špatně se mi při těchto stavech dýchá. Za ten měsíc/měsíc a půl mě to potkalo 4x a vždycky v noci v klidu, když ležím na zádech a z ničeho nic. Taky jsem zpozorovala, že poslední týdny chodím v noci dost často čůrat a přes den se mi častokrát točí hlava a mám jakoby krátké návaly horka. Normálně bych to asi neřešila, ale ty bolesti u srdce (popsala bych to jakoby hluboko nalevo pod hrudním košem, pod prsem) už mě trochu znepokojují. Mám dvě malé děti a upřímně se trochu bojím, zároveň ale zase nechci zbytečně plašit. Jsem bohužel kuřák, s ničím se neléčím, léky žádné neužívám. Mohl/a byste mi poradit, zda mám tomuhle problému věnovat nějakou větší pozornost, nebo zda je to relativně normální? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den . kardiální bolesti částo byvají s námahou a pokud vaše bolesti jsou spíše závisle na poloze těla to hraje více pro skeletální - vertebrogenní potíže. pro vašeho klidu - vyš. u PL + EKG a ten pokud bude mít podezření na ICHS vás pošle ke kardiol. vyš.
    s pozdravem

MUDr. Mustafa Asaad