Školní 5335, Chomutov
Endokrinologie Mrugová s.r.o : endokrinologie, obesitologie (mapa)

Odesla jsem od ni, nasadila mi vysokou davkou lek i presto,ze jsem rikala,ze se citim zle, unavene a nemohla jsem vubec dychat.,jen mi bylo odpovezeno,ze pricina je jinde,ze vysledky jsou v norme. Ano narazela opet na nadvahu,kterou jsem v te dobe mela uplne minimalni. na pocity cloveka neda,jen se ridi temi tabulkami s vysledky..Je naladova podle toho jak se zrovna asi vyspi nebo jake ma zrovna obdobi v osobnim zivote. Ovsem lecba pres emaily a telefon je top. Na operaci me tez poslat nechtela. Jiz nekolik let jsem po operaci a citim se u jineho lekare moc dobre. Snizil davku leku a celkovy pristup je lidstejsi a prijemnejsi.. Jedine co bylo na navstevach mudr. Mrugove prijemne byla moc mila sestricka..
S pozdravem
Marie Petiová

K této paní doktorce chodím cca 25 let. Vždy mi vše vysvětlila a poradila co a jak. Nadváha se štítnou žlázou souvisí. Každý by jsme se spíš měl zamyslet a více spolupracovat, ono léčit a vidět, že pacient "jen" bere léky, ale nedbá dál na svůj jídelníček, pohyb...v tom případě je každá rada (lék)drahá. Paní doktorka i sestřička jsou odbornice na svém místě.

Vážně nechápu některé názory tady - paní doktorka i sestřička jsou velmi milé, všechno vysvětlí, informace o výsledcích vyšetření vám pošlou na e-mail. Jinak, sám jsem obézní a až na pár spíš rýpnutí jsem o tom od ní nikdy neslyšel ani slovo, tak nevím.

Dobrý den. Byla jsem u paní doktorky na vyšetření štítné žlázy z důvodu zvýšeného PTH, který je způsobený osteoporozou. Musím napsat, že už na recepci u sestřičky jsem nemohla uvěřit jak mile se chová ke všem pacientům. Paní doktorka taky velice příjemná, vše mi vysvětlila. Marie

Půl roku jsem to vydržela a raději odešla za jiným lékařem. Problém s thyreotoxikozou mi přinesl řadu dalších obtíží a jiný lékař mě poslal na vyšetření ke kardiologovi a očnímu. Paní doktorka Mrugová mi takovou možnost vůbec nenabídla, div mne hned neobjednávala na sál, i když jsem odmítala. Nyní jsem spokojená. Mimoto vím o dalších dvou lidech, kteří úspěšně od této paní doktorky utekli jinam - dobře pro ně :)

Jsem rada, ze tu muze lekar reagovat, ja samozrejme mam odpoved, ale bohuzel mi to nenabizi odpovedet, tak musim timto zpusobem jakoby psat nove. Jednalo se treba o to, ze sono jednoznacne prokazalo zanet stitne zlazy, coz jsem se od vas za nekolik let nedozvedela asi jste to ani nerozpoznala, uzivala jsem tak vysoke davky Letroxu, ze jsem byla hospitalizovana. Ted mam uplne jinou lecbu s jinymi leky a jine postupy a vysledky jsou k neporovnani. Jela jsem do Loun, ale tam mi rekla vase svagrova, ze ma od vas zakazano brat Chomutovske pacienty, tak jsem jela dal a udelala jsem moc moc dobre. Zkratka ja bych jako pacientka se k vam uz nevratila, nebot jste me lecila na uplne neco jineho, nez se lecim nyni a kde jsou vysledky evidentni.

MUDr. Monika Mrugová

Vážená paní nebo slečno Michaelo,
1. pacient se zcela volně může vybrat , kam bude jezdit. Váše informace, že moje " švagrová" má zákázáno brát pacienty z Chomutova je zcela absurdní.
2. všem pacientům říkám, co jim je. Možná jsem Vám řekla, že máte protilátky proti štítné žláze, jiným slovy autoimunní zánět.
3. nevím jaké léky užíváte nyní, ale na autoimunní zánět s normální nebo sníženou funkcí se užívají hormony štítné žlázy , v tuto chvíli na trhu Euthyrox nebo Letrox. Samozřejmě někdy tento autoimunní zánět může přejít ve funkci zvýšenou. Vzhledem k tomu, že nevím o koho se jedná, těžko více reagovat.

Jako jeji pacient jsem 2x skoncila predavkovani leky v nemocnici. Pak jsem nasla noveho endokrinologa a zjistila, ze pani doktorka lecila uplne neco jineho nez mela a predepisovala naprosto nevhodne leky. Mimo to je neprijemna, neprofesionalni, ale predevsim velmi spatny odbornik, ke kteremu se uz rozhodne nevratim.

MUDr. Monika Mrugová

Vážená paní Michaelo, těžko reagovat na Váš názor, protože neuvádíte celé jméno. Jistě i pro mě by bylo zajimavé vědět ,jaké nevhodné léky jsem Vám předepisovala. Pěkný den Monika Mrugová

Naprostá spokojenost, kdyby paní doktorka nebyla dobrá-nepřecházelo by k ní tolik lidí odjinud.Za mě doporučuji.Paní doktorka i sestřička jsou skvělé !!!!!! :-)

dost mě udivuje jednak to, že pod negativní reakce opravdu nemá nikdo odvahu se podepsat, ale nezapomene napsat, že kdyby měl kam, odejde k jiné lékařce-není to jediná endokrinoložka v blízkém okolí a vsadím se, že nikdo z místních stěžovatelů po jiné ani nepátral. Jestli tu někdo vypichuje, že má paní doktorka problém s obézními lidmi, pak se jí nedivím, protože pokud někdo nerespektuje rady pro vaše zdraví jako je zásadní změna životosprávy a pak očekává že bude pacientem se kterým se pracuje dobře, nemůže se divit že je tomu naopak. Jednou jsem byla svědkem vyprávění těžkotonážní dámy, které po výměně kolenního kloubu jedné nohy doktor doporučil pohyb nebo v opačném případě jí hrozí výměna i druhého a tato dáma se rozčilovala, že jí vlastně řekl, že je tlustá.. ano, ta dáma opravdu byla tlustá a pokud tyto lidi doprovází infarkty, mrtvice atp., musí být každému jasné, že onemocnění u obézních lidí je vysoce pravděpodobnější, v úmrtnosti daleko vyšší a že ho jde řešit-hýbat se, nepřejídat se a necítit se dotčeně, když někdo nazve věci či lidi pravými jmény. nestěžujte si na něco, co si sami způsobujete.

Paní doktorka Mrugová a její sestřička jsou hotoví andělé. Obě příjemné, pohodové a ochotné. Jen více takových lékařů a sestřiček. Díky