Monika Kotrlá, dermatolog

Dermatolog

č.d. 330, Červená Voda
Dermatovenerologická ambulance

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Pro mě nejlepší lékař ve svém oboru. Velice příjemná i jako člověk i jako doktorka, pomůže, poradí. Chodím k ní i na nějaký ten operativní zákrok a nemůžu si stěžovat. Doporučuji vřele všem. Doktorce přeji spoustu úspěchů.

Výborná doktorka, vynikající člověk. Na návštěvu v její ordinaci jsem se vždy těšil. Nejen, že mi pomohla vyřešit zdravotní můj problém, ale každé setkání a popovídání s ní bylo velice příjemné. Škoda, že již externě nedojíždí na pracoviště do Jablonného nad Orlicí. Přeji jí hodně zdaru v práci a štěstí osobním v životě.

F

Jediná Dr. ze všech u kterých jsme byli, nám skutečně pomohla. Díky moc

první kožní lékařka se kterou jsem se setkal, která by mi pomohla víc jak ostatní, kteří vše řešili jen mastima

Vstřícná, ochotná, erudovaná.

nejlepší zkušenost

Skvělá odbornice - mohu jenom doporučit

Paní doktorka je, podle mého názoru, odbornice ve svém oboru a navíc k pacientům přistupuje s velkým porozuměním, za její lidský přístup, trpělivost a velkou snahu nám pacientům pomoci si zaslouží přívlastek nejlepší.M.F.

Je to nejlepší dr.sice k ní dojíždím dálku ale vždycky mám jistotu že mi pomůže.Je bezvadná!!!Přišla jsem od jiné dr.která mi léčila ekzém tak půl roku,byla jsem už s toho nešťastná,jakmile jsem přišla k paní MUDr. Kotrlé.okamžitě mi napsala mast a už druhý den je ekzém naprosto pryč.Je skvělá DOPORUČUJI!!!!!!!OPRAVDU LÉKAŘ, KTERÝ POMŮŽE.

Paní dokrotka je velmi ochotná, příjemná, vždy pomůže!! Máme s ní velmi dobré zkušenosti.