Monika Chvátilová

Praktický lékař Více

Lutín 1 adresa

J. Sigmunda 87, Lutín, Lutín

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je vždy extrémně nepříjemná, pokaždé když tam jsem. A po každé když se necítím dobře uvažuji, zda se mi její návštěva vyplatí. Když se tam maximálně jednou ročně odhodlám, vždy je to návštěva zbytečná. Nikdy mi nedá neschopenku a vždycky plácá něco o tom, že mám pít čaje. Můj organismus je však tak vyčerpaný a slabý, že pár dní si vždycky musím polezet doma na "své vlastní náklady". Neschopenku mi dala za posledních 10let jednou a to kvůli covidu, takže mě ani neviděla a nestihla mě píchnout do prstu a v tabulce najít jestli jsem zdravý nebo ne. Podle mě by mi ji ani nedala kdyby to bylo na ní, vždyť stačí čaj...

Paní doktorka mi zachránila život, když u mě včas odhalila infarkt. Při každé horečce posílá na vyšetření krve z prstu, aby zjistila, zda nemáte v těle nějaký zánět. Po profesní stránce je opravdu výborná. ALE co se týče lidského přístupu ke člověku je velmi náladová, když si na vás zasedne, tak je s ní velmi těžké pořízení, a když na mě začala několikrát zvyšovat hlas, tak jsem byl jako zpráskaný pes a každá návštěva u ní byla spojena s neurózou. Jak jsme si povídali v čekárně, tak hlasitými projevy /to píšu velmi slušně/ častovala i ostatní důchodce.

Paní doktorka je velmi náladová. Kolikrát se k ní bojím jít, co zase bude. Někdy je samý smích, jindy se na vás dívá jak predátor. Žaludek v krku, raději k ní nechodím, to už mi musí být opravdu hodně zle. Její pracovní doba je opravdu humorná. Má napsáno, že pracuje do 12:00, ale o 10:30 už po ní není ani vzdechu. Můj pocit z ní je, že trpí syndromem vyhoření. Bytostně totiž nesnáší lidi.

Podle mě je paní doktorka velice pečlivá, pokud je větší problém, tak pošle na všechna možná vyšetření, aby měla jistotu na určení diagnozy. Samozřejmě pokud k ní někdo chodí každý týden s malichernostmi, tak pak je možná nepříjemná. Já k ní jdu 1x za rok a jsem velice spokojená.Hana

Tato doktorka je velice nepříjemná, nervozní, člověku se dělá až špatně jen z komunikace s ní. Mě osobně vůbec nenechala promluvit, pálila na mě otázky, které ji dovedly ke špatné diagnóze, kterou jsem odmítla. Začala na mě kvůli tomu ječet a vysloveně mi řekla, že mě dále odmítá léčit a mám si najít jinou lékařku. Toto by si doktor neměl nikdy dovolit!
Moji sestru naopak chtěla v klidu poslat domů se silnou mononukleozou s tím, že to nic není.
Jednou jsem jí volala o radu, potřebovala jsem vyplnit anglicky psaný dotazník o zdravotní způsobilosti a nevěděla jsem, zda ho vyplňuje ona, nebo mám zajít jinam. Dostala jsem od ní takové kapky, že jsem telefon asi po čtvrt hodině pokládala s pláčem. Paní doktorka totiž anglicky neumí, takže ji s ničím takovým raději nikdy neobtěžujte.

No když příjdete s rýmečkou a kašůlíčkem asi těžko vám napíše něco jíného než antibiotika to k ostatním příspěvkům.Jinak je paní doktorka výborná ve všech směrech.Mě osobně všechno vždy vysvětlí řekne co a jak a cítím se u ní příjemně.Nestalo se mi abych čekal nějak extra dlouho a to je taky jedna z dobrých věcí dá se u ní objednat tudíž je jasné že objednaní pacienti mají přednost.A pokud se Vám to nelíbí tak změnte lékaře.Většinou se píše špatné hodnocení protože neudělala něco co jste předpokládal nebo chtěl.A pokud si najdete na internetu nemoci zjistíte že antibiotika jsou lékem který působí na hodně z nich tudíž se nesmíte divit že vám je napíše.Mě osobně paní doktorka moc vyhovuje.

Velice pečlivá a svědomitá lékařka.Bohužel pro vyloučení omylu vyžaduje velice přesný popis potíží,které pacienti laici nemusí umět popsat. Z tohoto pohledu vyplývají některá komunikační nedorozumění,bohužel přispívající k sníženému hodnocení lékaře.Pro mne je však přijatelnější preciznost vyšetření,namísto popisu potíží na psacím stroji a odchod s receptem na jakýsi lék,který spíš působí jako psychologický dudlík, totiž placebo.Někteří praktičtí lékaři takto postupují, místo skutečně odpovědného vyšetření. Ale zato jsou kladněji hodnoceni, protože si dovedou s pacientem lidově řečeno pokecat.Lékařce by velmi prospělo více pochopení pacientova vyjadřování ,které se tak mnohdy velice vzdaluje přesné lékařské terminologii.Doplňujícími dotazy by získala větší důvěru klienta,který se cítí jak při maturitní zkoušce,když má popsat spolehlivě a výstižně ,co ho trápí.Přesto bych tuto lékařku neměnil ,jde mi totiž o mé zdraví a ne o to,zda si někomu postěžuji.

Paní doktorka dává antibiotika asi jako lentilky. Jaká barvička se jí líbí tak tu ten den dá. Vždy když k ní jdu, jedny si od ní odnesu ač jsou nepotřebné. Vhledem k tomu, že jsem od ní jedny obdržel- dostal jsem bezdůvodně nejsilněší penicilin- tak mi po 5 dnech zavolala, že se spletla ať si přijdu pro jiné!!! Paní doktorka je tak dobrá pro předepsání ibalginu na bolest hlavy. (a pro ten bych si k ní nešel)

Nejhorší doktorka, co může být,jen vezmete za kliku dostanete antibiotiku,generikum,ve vetsine pripadu,ktere ani nepotrebujete,ale pani doktorka z nej má peníze,když ho napíše,ani Vám předem nevezme krev,neposle na stěr nic.Velice nezopovědné,radím okamžitě změnit lékaře.

děs a hrůza,stále se čeká a pak je člověk rychle vyšetřen a jsou napsány léky co ani nepotřebuje,pokud můžete nechodit-vyměnit lékaře