MUDr. Monika Behúňová

Praktický lékař Více

Lutín 1 adresa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
J. Sigmunda 87, Lutín

Skvělá paní doktorka, ochotná, milá, nic nepodcení, jsem velice spokojena a můžu jen doporučit!!

Můžu jen maximálně souhlasit se vším, co je napsáno výše. Je opravdu milá a sympatická. Člověk se nebojí se svěřit. A ani v mém případě paní doktorka nic nepodcenila a za to ji budu vděčná do smrti. Má moji naprostou důvěru. Tedy DĚKUJI :)

k paní doktorce dojíždím 50 km a měnit ji nebudu :-)))) Jste skvělá lékařka :-)

Velice spokojená .

Sympatická,mladá paní doktorka,která vždy pomůže,poradí a uklidní.Její úsměv a dobré slovo jsou někdy více než předepsané léky na receptu. Jsem rád,že ji máme.

Je výborná pohotová lékařka, která nic nepodcení a člověk se nemusí bát, že by vyšetření nějak zanedbala. Jako velké plus je i příjemné vystupování a přístup k lidem. Zdraví(ý) František

Nejsem sice z Lutína, ale paní doktorka mi byla doporučena, jsem s ní nesmírně spokojena a také můj mažel na moje doporučení se k ní přihlásil. Je to milá a ochotná osůbka, která pomůže nejen profesionálně , ale i lidsky milým úsměvem a povzbuzením Děkuji že jste!!!!!!!!

Jsem u ní od počátku, co je v Lutíně a jsem maximálně spokojený. Paní doktorka je příjemná a připadá mi velice zodpovědná. I když už bydlím jinde a mohl si najít lékaře blíž, stejně zůstávám a nehodlám měnit :-)

Velmi dobrá lékařka, snaží se každému vyhovět a nenechá nic bez pořádného vyšetření.

Mladá,sympatická a velmi příjemná paní doktorka,vždy předepíše nejen medikaci,ale navíc přidá jeden léčebný bonus...krásný úsměv.