Miroslava Zarembová, gynekolog

MUDr. Miroslava Zarembová

Gynekolog Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 285, Klenčí pod Čerchovem
Gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka, nejlepší co jsem měla. Odbornice ve svém oboru, má osobní přístup k pacientkám a vše ochotně vysvětlí, stačí se zeptat. Sestřička taktéž, velmi příjemná a šikovná. Chodím k ní od roku 1995, v současnosti už se třetím těhotenstvím a vyšetření bylo vždy bezbolestné. Velmi doporučuji, i delší doba v čekárně za to rozhodně stojí, neměnila bych!


J

jsem s paní doktorkou velmi spokojená,vždy dobrá nálada,pomůže,poradí,super.Prožila jsem sní tři těhotenství a neměnila bych..!!!!!!!Spokojenost a vřele Doporučuji.


Ověřeny pacient

Moc příjemná paní doktorka s individuálním přístupem. Samozřejmě další velké plus je ultrazvuk a v neposlední řadě i svlékací kabinky. Doporučuji.


Souhlasím s hodnocením přede mnou, měla jsem před paní doktorkou tři jiné gynekoligy a už bych neměnila, přožila jsem s ní dvě těhotenství a bylo to úžasné, je moc fajn a tahle hodnocení si určitě zaslouží.


pani doktorka je užasna,chodime tam s kamaradkou a sestrou a mužem si ji jenom chvalit,strašne ochotna,moc mila ženska


Supr gynekolog, moc příjemná.


3

I já se přidávám, obě jsou naprosto skvělé. Přistěhovala jsem se před časem a po zkušenosti s jinými musím říct, že je paní doktorka strašně šikovná, ochotná, milá a celkově ta atmosféra je úplně úžasná, člověk si tam pomalu nepřišel jako na vyšetření,ale skoro jako na návštěvě...Super doktorka!


1

Paní doktorka je prostě super. Hodná, ochotná, vždy s dobrou náladou.


P

Také jsem velmi spokojená.Chodím k paní doktorce od 1993.Prodělala jsem u ní tři těhotenství.S její péčí jsem spokojená, pokud se na něco zeptám vždy na vše ochotně odpoví.Musím říci, že jsme u ní skoro celá rodina,maminka, sestra a dvě sestřenice.Ted se tam chystám zapsat i dceru.Bydlím přímo v Domažlicích, je zde dost gynekologů,ale já bych neměnila.Sestra je také výtečná.Je to prostě naše ALEXA.


skvělá doktorka,chodím k ní už jedenáct let,vždycky ochotně všechno vysvětlí,na všechno trpelivě odpovídá.Při jakémkoli problému vás vezme předčasně.Chtěla jsem jí i u porodu,ale má celý týden tak nabity a jěště aby musela jet za mnou do porodnice,tak jsem jí radši chtěla nechat odpočinout.Co k tomu jěště napsat,lepší doktorku jsem neměla,ani bych nenašla i ted co jsem se přestěhovala do Klatov mi ta dálka do Klenčí za to stojí.Neměnila bych a doufám,že jestli mi k tomu raubíři co mám doma přibude holčička tak jednou bude chodit právě k téhle paní doktorce.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti