MUDr. Miroslava Zarembová

Klenčí pod Čerchovem 1 adresa

Gynekologická ordinace
č.d. 285, Klenčí pod Čerchovem

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Je to paní doktorka na svém místě.Příjemná,lidská prostě OK.

Skvělá paní doktorka, nejlepší co jsem měla. Odbornice ve svém oboru, má osobní přístup k pacientkám a vše ochotně vysvětlí, stačí se zeptat. Sestřička taktéž, velmi příjemná a šikovná. Chodím k ní od roku 1995, v současnosti už se třetím těhotenstvím a vyšetření bylo vždy bezbolestné. Velmi doporučuji, i delší doba v čekárně za to rozhodně stojí, neměnila bych!

jsem s paní doktorkou velmi spokojená,vždy dobrá nálada,pomůže,poradí,super.Prožila jsem sní tři těhotenství a neměnila bych..!!!!!!!Spokojenost a vřele Doporučuji.

Moc příjemná paní doktorka s individuálním přístupem. Samozřejmě další velké plus je ultrazvuk a v neposlední řadě i svlékací kabinky. Doporučuji.

Souhlasím s hodnocením přede mnou, měla jsem před paní doktorkou tři jiné gynekoligy a už bych neměnila, přožila jsem s ní dvě těhotenství a bylo to úžasné, je moc fajn a tahle hodnocení si určitě zaslouží.

pani doktorka je užasna,chodime tam s kamaradkou a sestrou a mužem si ji jenom chvalit,strašne ochotna,moc mila ženska

Supr gynekolog, moc příjemná.

I já se přidávám, obě jsou naprosto skvělé. Přistěhovala jsem se před časem a po zkušenosti s jinými musím říct, že je paní doktorka strašně šikovná, ochotná, milá a celkově ta atmosféra je úplně úžasná, člověk si tam pomalu nepřišel jako na vyšetření,ale skoro jako na návštěvě...Super doktorka!

Paní doktorka je prostě super. Hodná, ochotná, vždy s dobrou náladou.

Také jsem velmi spokojená.Chodím k paní doktorce od 1993.Prodělala jsem u ní tři těhotenství.S její péčí jsem spokojená, pokud se na něco zeptám vždy na vše ochotně odpoví.Musím říci, že jsme u ní skoro celá rodina,maminka, sestra a dvě sestřenice.Ted se tam chystám zapsat i dceru.Bydlím přímo v Domažlicích, je zde dost gynekologů,ale já bych neměnila.Sestra je také výtečná.Je to prostě naše ALEXA.