č.d. 68, Hroznová Lhota
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Paní doktorka je velice příjemná, milá a dokáže naslouchat. Velice vzdělaná a pokud tady někdo píše samá ATB, tak bych ráda věděla, jestli tato maminka je schopna diagnózy a posouzení zdravotního stavu dítěte, když hodnotí.

Paní doktorka je nejlepší diagnostik v širokém okolí.Je skvělá k dětem a má pěkný a citlivý přístup k rodičům.Velmi ráda k ní chodím,jak pro vhodnou léčbu pro děti,tak třeba jen na rady.

Velmi dobrý diagnostik, děti ji milují, nebojí se jí... Vždy si ví se vším rady....

Skvělá doktorka, vždy ví čím a jak léčit. K dětem moc milá. Mohu jen chválit.

O

Chodím se svými dětmi k paní doktorce už léta a jsem s ní maximálně spokojená a mé děti také.Za nějaký čas se nám narodí další dítě a zase budem chodit k paní doktorce Solaříkové.Má moji plnou důvěru.

X

Musím reagovat, pokud maminka není schopná udržet své dítě v posteli a dostatečně ho přeléčit, pak musí doktor asi sáhnout po antibiotikách. Já jsem maximálně spokojená, jelikož jsem schopná pochopit léčbu a držet se rad paní doktorky. Vřele doporučuji.

Naprosté zoufalství. Léčebné postupy zastaralé, žádné stopy po dalším vzdělávání. Antibiotika, antibiotika, antibiotika.