J.E. Purkyně 270, Most
Ord. lékaře specialisty - TRN

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní plicních lékařů v okolí

Velmi vstřícná a příjemná paní doktorka i sestřička ... připojuji se k pochvalám již zmíněným ... paní doktorka opravdu vyslechne a pomůže, příjemný přístup lékařky i sestřičky je bonus, kterého si v dnešní době velmi vážím:-)

Souhlasím s předchozím hodnocením. Velmi výborná paní doktorka.

Velmi milá lékařka,vstřícná,vyslechne a poradí!!Jsem maximálně spokojená.Kéž by takových doktorů bylo více.

Velmi dobrá odborná lékařka plicní ambulance,bývala primářka TRN odd.

Velmi výborná paní doktorka,která mi vždy pomohla a vyhověla

Vynikající odbornice s úžasným a vlídným přístupem k pacientům. Vyslechne, určí diagnózu (je to vždy trefa do černého) a vyléčí!

je to nejpelší co znám

Velmi milá paní doktorka, výborný přístup k pacientům. I sestřička je moc příjemná. V čekárně se sice déle čeká, ale je to tím, že paní doktorka pacienta vyslechne, vyšetří ho, poradí... Je to jedna z mála lékařů, u kterých mám pocit, že mají o pacienta opravdový zájem.

p. doktorka je super vždi poradí i vyslechne ...zdravotní sestřička je taky v pohodě jsou skvělí tím....

Velmi výborná paní doktorka, vždy mi pomohla.