MUDr. Miroslava Pavezová

Zubař Více

Pačejov 1 adresa

Praktický zubní lékař
Nádražní 136, Pačejov

Souhlasím, že čekací doby jsou pro normálně pracujícího člověka neúnosné, takže to stejně musí vyřešit dnem dovolené. Objednávání v tom případě trochu ztrácí smysl, protože na řadu v určený čas nikdy nejdete. Na druhou stranu, moje zkušenost s paní doktorkou je velmi dobrá, zuby, které mi kontrolovala a opravila vydržely i dlouhodobý pobyt v zahraničí, po návratu jsem měla 1 kaz, o kterém jsem ani nevěděla. A to mám již zuby dost opravované (ty my bohužel už na ZŠ zničila jiná zubařka :- ( ) Také díky jejímu přístupu jsem se přestala bát zubařů. Nehodnotím čekací dobu (to by bylo jistě velmi slabé) , ale moje zkušenost je jinak veskrze dobrá.

Paní doktorka je podle mého názoru velmi neprofesionální. Když opomenu čekací dobu, která může být i "půl dne" (4hodiny i více), pouhá kontrola mě stojí den dovolené a to si nedovedu představit maminky s malými dětmi. Po vyvrtání zubu, Vám dá do zubu vložku a po týdnu musíte jít na zaplombování, takže další den dovolené v háji. Pokud máte kazivější zuby a potřebujete větší péči o chrup, rozhodně nedoporučuji. Myslím, že každý jiný stomatolog je lepší a odbornější.