FN Olomouc - Hemato-onkologická klinika
I. P. Pavlova 6, Olomouc

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Musím nesouhlasit s některými komentáři a můžu z vlastní zkušenosti potvrdit, že paní doktorka je velice milá a obětavá, snaží se pomoci a svou dobrou náladou pozitivně ovlivňuje i nás pacienty. Když bylo potřeba, vždy pomohla a nikdy se mi nestalo, že by byla nepříjemná. Pokud se snad někdy stalo, že přišla o něco málo později, vždy se slušně omluvila-věřím, že nejsme její jediní pacienti... Takže pokud mám mluvit za sebe, jsem plně spokojena a můžu jen a jen doporučit. Kdyby byli takoví všichni doktoři, hned by bylo na světě zase o něco příjemněji.

Paní doktorka mi měla píchat punkci - zkusila to snad pětkrát, nepovedlo se jí to a moc mě to bolelo. Když jsem sykala bolestí, křičela na mě, že se taky nemusím léčit a ať jdu jinam. Pak sestřička zavolala jinou doktorku, ta byla moc hodná a píchla mě napoprvé. Když MUDr. Palová odešla, omlouvala se za ni, že je mladá. Příště už budu prosit, abych byla u jiného lékaře.

Paní doktorka je pečlivá, empatická a inteligentní. Její péče o mého příbuzného je příkladná a působí na mě velmi důvěryhodně.

Paní doktorka se tváří jako neviňátko, ale když jsme ji slušně požádali, aby se šla podívat na tatínka,který měl vysokou horečku, byla velmi arogantní, nepříjemná a odbyla nás, že za chvíli přijde - přišla až za hodinu.