Miroslava Palová, hematolog Olomouc

MUDr. Miroslava Palová

Uložit

Hematolog Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

I. P. Pavlova 6, Olomouc
FN Olomouc - Hemato-onkologická klinika

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

% {number} názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Musím nesouhlasit s některými komentáři a můžu z vlastní zkušenosti potvrdit, že paní doktorka je velice milá a obětavá, snaží se pomoci a svou dobrou náladou pozitivně ovlivňuje i nás pacienty. Když bylo potřeba, vždy pomohla a nikdy se mi nestalo, že by byla nepříjemná. Pokud se snad někdy stalo, že přišla o něco málo později, vždy se slušně omluvila-věřím, že nejsme její jediní pacienti... Takže pokud mám mluvit za sebe, jsem plně spokojena a můžu jen a jen doporučit. Kdyby byli takoví všichni doktoři, hned by bylo na světě zase o něco příjemněji.


Paní doktorka mi měla píchat punkci - zkusila to snad pětkrát, nepovedlo se jí to a moc mě to bolelo. Když jsem sykala bolestí, křičela na mě, že se taky nemusím léčit a ať jdu jinam. Pak sestřička zavolala jinou doktorku, ta byla moc hodná a píchla mě napoprvé. Když MUDr. Palová odešla, omlouvala se za ni, že je mladá. Příště už budu prosit, abych byla u jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je pečlivá, empatická a inteligentní. Její péče o mého příbuzného je příkladná a působí na mě velmi důvěryhodně.


Ověřeny pacient

Paní doktorka se tváří jako neviňátko, ale když jsme ji slušně požádali, aby se šla podívat na tatínka,který měl vysokou horečku, byla velmi arogantní, nepříjemná a odbyla nás, že za chvíli přijde - přišla až za hodinu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti