Náves 83, Šaratice
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

K této lékařce jsem chodila od dětství. Několik měsíců u mne nedokázala odhalit celiakii,dokonce rodičům odmítala vydat žádanku na další vyšetření. Holčičku od sousedů odvezli s akutním apendixem na pohotovost, jak se říká za pět dvanáct - u paní doktorky byli s tímto dítkem dvakrát, pokaždé odmítla řešit. Minulý týden jsem se dozvěděla o chlapci,kterému neodhalila problémy se srdcem- chlapec má trvalé následky - poškození ledvin. Ani nepřipomínám 18 holčinu, která měla rakovinu plic - paní doktorka zase nic nepoznala.
Doufám, že brzy půjde do důchodu, případů je asi více,ale o těchto opravdu vím!
A musím reagovat na uživatelku, které tato lékařka zachránila dítě - podle mého těžký astmaťák pozná i laik, nebo se mýlím?

Moje dítě k paní doktorce rozhodně nepřihlásím.

F

Paní Jano, nejste náhodou konkurence Paní doktorky Lejskové? když zde napíšete jen změňte a ne proč atd . . ? . . Já jsem spokojen maximálně a Já měnit nebudu :-) Takže všev vřele doporučuji! ! !

Paní doktorka je velice příjemná na mé děti a dokonce mému dítěti zachránila život, když odhalila, že syn má těžký astmatický záschvat.Jsem spokojena a doporučuji.