Miroslava Kubová, pediatr

MUDr. Miroslava Kubová

Pediatr Více

7 názorů

Uložit


Adresa

Valašská Bystřice
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
7 názorů

M
Ověřeny pacient

Paní doktorka sice fajn, ale její názory už ne. Bohužel se nevzdělává ohledně nových metod. Podporuje umělé mléko místo aby podpořila kojení a jede podle tabulek, podle kterých už málo doktorů jede. Zajímalo by mě kolik má paní doktorka plně kojených dětí. Léky doporučuje dávat preventivně. Nedoporučuji. Místo abych měla v šestinedělí klid, tak mě neustále honila na převážení. A týden před tím než jsme tam šli jsem měla akorát nervy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je velice příjemná, lidská, ochotná a s úžasným vztahem k dětem. Vřele jí můžeme doporučit. Jsme rádi, že jsme si jí vybrali.


Paní doktorka Kubová, je výborná lékařka. Jsem s její péči o naše děti moc spokojená. Vždy nám dokázala pomoci a dobře poradit. Jsme ji za mnohé moc vděční. Mohu jen doporučit.


T
Ověřeny pacient

Velice profesionální lékařka. Vždy je ochotná, starostlivá, milá k dětem a vždy nám pomohla. Lékařka i sestřička jsou úžasné a lepší péči si pro své děti neumím představit. Moc děkujeme


O

Lékařka na svém místě.Hodnotím jak po stránce odborné,tak lidské.Milá,usměvavá,vstřícná, obětavá a ochotná pomoci i mimo službu,mám jen ty nejlepší zkušenosti.A se setřičkou Blankou si zaslouží jen to nejlepší hodnocení a poděkování,že svou práci dělají s láskou a jde jim to sakra dobře :o)


M

Nejlepší paní doktorka! Opravdu nic nezanedbá... Raději všechny vyšetření aby bylo vše v pořádku. Je milá, usměvavá a má krásný vztah k dětem. Pochvala patří i sestřičce Blance:)


K

příjemná paní doktorka,s krásným vztahem k dětem.... vřele doporučuji..!!!!!:-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti