MUDr. Miroslava Hraničková

Klenčí pod Čerchovem 1 adresa

Soukromá stomatologická ordinace
č.d. 285, Klenčí pod Čerchovem

Umístění: jiné místo

K pani doktorce chodim asi 3 roky a jsem moc spokojena. Praci dela peclive a je ochotna a i sestricka je vzdycky skvela!!!
Zdenka M.

Právě jsem " bohužel" od paní doktorky odešla .Chování arogantní sestry bylo už neúnosné. Její hloupé poznámky typu"to se nám tak zrovna dneska hodí ",když jí člověk sděluje ,jak moc ho bolí zub a celou noc nespal je až neuvěřitelné. V Plzni na pohotovosti podotýkám v noci se chovají úplně skvěle a ve fakultní nemocnici také.Ani to nemůžu srovnávat,nedá se!Paní doktorka na mojí stížnost o chování sestry reagovala odměřeně a proto svého rozhodnutí nelituji.Vám všem přeji pevné nervy a zdravé zuby;).

Pani zubarku navstevuji uz 11 let a musim rict,ze jsem ani jednou u ni nepochybila, je prijemna,usmevava,co se tyka jeji naplne prace,tak je super, je ohleduplna a nemenila bych..Jedina vytka je, ze opravdu se v cekarne ceka strasne dlouho, uz se mi stalo ze jsem byla objednana napr.: v pul 3 a sla jsem na radu v pul 4, coz mne v tu chvili zkazilo naladu,ale za to ji menit nebudu, je to jedina zubarka v okoli, ktere duveruju..

přesto, že si myslím, že paní doktorka je dobrá zubařka tak sem musím napsat ohledně věci jiné.
Byla jsem objednaná na půl 8, s tím, že stihnu dorazit do práce aniž bych si musela nadělávat nebo něco podobného. Nevím od čeho se teda člověk objednává když tam pak tvrdne stejně půl hodiny v čekárně (neříkám, kdyby tam byl nějaký akutní případ). Člověk se objedná na půl 8 a naivně si myslí, že tam paní doktorka už je. Ovšem ta přijde úplně v pohodě o 10 minut déle aniž by to nějak komentovala..Načež se tam dalších 15 minut baví s doktorkou z vedlejších dveří o zcela osobních věcech. Kdyby pracovala, tak ani neceknu ...ale asi si neuvědomuje, že člověk nemá celý den na to, aby ho strávil nečinně v čekárně.

Dobrý den!
Můžu jen souhlasit se všemi názorami v hodnocení NEJLEPŠÍ.
Michal Pfeifer

K paní doktorce chodím už osm let a za žádného jiného stomatologa bych ji nevyměnila. Je naprosto prefektní, profesionální, vše vysvětlí, nic nezanedbá. Přišla jsem k ní od jiné doktorky, která mi zničila jeden zub. Ač se paní doktorka Hraničková sebevíc snažila, už ho nešlo zachránit. Ale velmi si cením její obrovské ochoty, když mě začal zub bolet, neváhala mi pomoc i mimo ordinační hodiny, který jiný ze zubařů tohle udělá. Je fakt skvělá, vřele doporučuju!
A co jiného o jejích kvalitách vypoví více než, že když sedíte v čekárně, tak většina pacientů jde do její ordinace a ne do sousedící... klidně se tam jděte podívat, to je obrovský rozdíl.
A v neposlední řadě musím pochválit i její prefektní sestřičku, skvěle jim to klape, jsou sehrané, obě velmi vstřícné, usměvavé a trpělivé.

Z mé zkušenosti tuto zubařku nedoporučuji. Řekl jsem ji že mám velikou bolest 1 zubu a beru na to neustále prášky a nezabírají. Paní doktorka pouze zub odvrtala a dala plombu. Dnes jsem byl u jiné zubařky, a ta poznala hned, že je to zánět. Vyčistila kanálky, umrtvila zoubek a je vše OK. Nejspíš se paní doktorce Hraničkové nechtělo dělat složitější zákrok. Příště už tam pochopitelně nejdu.

Pani zubarku navstevuji uz nejaky rok a musim rict ze pro me je to zatim nejlepsi zubarka, s kterou jsem se setkala. Potkala jsem se i s jinymi zubaremi a ona je pro me zatim nejlepsi. Vzdy mi kvalitne spravila zuby a o kazdem problemu se mnou velice prijemne diskutovala, dokonce vam dava zaruku ze pokud vam nejaky zub spravi a budete ho nadale citit, muzete ji bez objednani navstivit v nejblizi dobe. Urcite ji nevymenin za jineho stomatologa i kdyz bydlim nejakou tu dalku do Klenci.

Po odborné a praktické stránce patří mezi špičku!!!!

Moc super zubařka.Když jsem k ní začala chodit spravila mi zuby,co jsem myslela,že už ani nepůjdou,s každým kazem si vyhraje,aby to opravdu bylo v pořádku,usměvavá,citlivá,má velkou trpělivost,moc ráda k ní chodím i s dětičkami, vůbec se jí nebojí,moc to s nimi umí,je prostě moc fajn a doufám,že ji to vydrží,jsem ráda,že ji máme,děkuji