Pod zelenou 121, Český Těšín

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Pod zelenou 121, Český Těšín

zdraví,masáže,únava,bolesti páteře,hubnutí,celulitída,byliny,deprese,geopatogení zony,vyhledavani vodnich pramenů, minulé životy .......

Prostě ty nejlepší služby, jaké si člověk dovede představit.... ;-) ... Nemyslím teda na své zdraví vůbec... ale občas se ozve samo a chce si se mnou popovídat... ;-) ... Jsem ráda, že mám tlumočníka, který mi v konverzaci s tímto elementem pomůže... ;-) ... Sice se ozývám většinou, až je nejhůř... ale pravdou je, že mist Twardek je člověk, kterému to vůbec nevadí... a respektuje můj životní styl a i navzdory tomu podá pomocnou ruku... resp. masáž... ;-) :-) ... Děkuji za to všechno!!!

Je jasné, že nikdo neumí všechno, ale Mirek umí hodně :-)

Všem doporučuji tohoto lékaře, neboť jsem na lidové léčitele nikdy nevěřila. kývadla, energie atd to mi bylo k smíchu.. Ale po prvním sezení jsem byla v šoku, že v podstatě mě diagnostikoval celou tak, že jsem nechápala, jak může o mě vědět věci přes kyvadlo, které vím jen já samotná a nikdo jiný. Nízký krevní tlak, obrovský nedostatek magnesia v těle, z toho pramenily úzkostné stavy, negativní myšlenky a také hned věděl co mi předepsat, což mě tím dá se říci zachránil. Už jsem nevěděla kudy kam. A v podstatě to nejdůležitější - po magnesiových injekcích, se znovu cítím v pořádku (díky p. Twardka), takže jsem se zbytečně trápila a házela do sebe antidepresiva 5 let, kdy mi je psychiatři předepsali, aby měli ode mě klid. Stačilo navštívit p. Miroslava Twardka, který hned věděl, že úzkosti mi způsobuje nedostatek magnesia a nemusela jsem trávit své tělo chemii. Klasické magnesium mi nepomáhalo, ani magnosolv, což mi nikdy nepředepsali na neurologii, kdy mi diagnostikovali latentní, později manifestní tetanii - celkem 3 vyšetření. Pouze p. Twardek věděl, jakou formou mé tělo magnesium příjme, takže jsem si tohle to sama obstarala. Také jsem byla na masážích, kde se mi odblokovaly celé záda, které také mohou způsobit vážné komplikace, např. když tlačí na nějaký nerv apod. Po každé jsem vyšla jak znovuzrozená. :-) Pocit vnitřního klidu a není to jen o psychice, ale cítila jsem jak by jeho ruka byla magnet (teplo+síla dohromady, aniž by na mě tlačil), celkově jsem měla smíšené pocity z prvního sezení, spíše jsem měla z toho strach, ale po dalším a dalším, kdy jsem už chodila na masáže, jsem pochopila, že jsou lidé, kteří buďto mají v sobě (něco navíc), nebo nemají a jsou obyčejní jako my. A p. Twardek tuto moc skutečně má, za to bych dala ruku do ohně. Zkuste a uvidíte, i mnoho nemoci, které jsou v nás skryty se dají v čas diagnostikovat, pomocí energetické dialýzy, ale to už záleží na každém z nás, co je schopen udělat pro zdraví. Hodně lidí toto podceňuje, až když už je někdy bohužel pozdě. Tak nač se trápit? Já se trápila 5 let, takže vím o čem mluvím.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den muj pritel 58 let ma problem se stoporeni a kdyz uz pouzije viagru sice se mu stopori ale nedosahne vyvrcholeni neudela se.Rika ze prostata to neni ze nema problem s mocenim .Mysli ze ma malo testosteronu.K lekari v zadnen pripade nechce.Co by jste doporucil na ten testosteron.?Nebo kde muze byt problem kdyz to ma tak jak ti ma?Dekuji

Dobrý den, z Vašeho dotazu neplyne zda-li používá nějaké léky. Myslím, že nemá úplně v pořádku srdce a krevní oběh, obyčejně problémy s prostatou souvisí s krevním oběhem a tlakem. Myslím, že má arytmii a dále si myslím, že testosteron samotný mnoho nepomůže. Je to asi věkový problém. Nicméně bych asi se zaměřil směrem k srdci a jeho činnosti

Miroslav Twardek

Dobrý den, v lednu t.r. jsem se přestěhovala k trvalému bydlení do chaty,
kde mně často během noci začnou nepříjemně bolet čelní dutiny a následně celá hlava, současně většinou pálit oči a bolest za očima. Venku mimo byt to postupně přestává, někdy ale přetrvává celý den. Může to souviset s tím, že byt je postaven z pórobetonových desek z Rynholce?

Dobrý den. Je docela možné, že se jedná o forlmadehyd. Je to těkavá látka a člověk na ni může být alergický. Je možné si to nechat změřit. Na internetu je mnoho odkazů.

Miroslav Twardek