Veterinární ordinace
Pod Vrchem 942/51, Plzeň

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Přestěhovali jsme se na druhý konec města (dříve dvě minuty od ordinace) a nikdy mi nebylo líto jet až sem.

Pan Svatoš je vlastně taková chodící legenda :-) Kdokoli o něm mluví, tak jenom v superlativech.

Díky za to, že tu pro naše zvířecí ratolesti jste!

MVDr.Svatoš skutečně nehledí na příjem,je zkušený diagnostik a zvířata má VELMI rád. Máme téměř 16cti letou fenku sib.husky.Měla značné potíže s únikem moči-obzvláštˇ nepříjemné v letním období.MVDr.Svatoš mi po tel.domluvě sdělil,že je to způsobeno poklesem hormonů /fenka byla ve 2 letech kastrována/.Po užívání předepsaných tabletek potíže do měsíce zcela odezněly a dokonce se zlepšila i její pohybová aktivita,kterou v jejím věku každý obdivuje.DOPORUČUJI.

Neznám lepšího pana doktora k našim domácím milackum. Má je rad a je vynikající diagnostik . Zachránil nám našeho 11 leteho britského kocourka . Sice říkal , ze to bylo o prsa , ale my mu důvěřovali . Pan doktor je velmi ochotný a příjemný . Máme s nim letité zkušenosti a jelikož máme více mazlíčků ,které milujeme , tak je svěřujeme pouze do jeho zlatých rukou. Tomanova Lada, Plzeň

nejlepší, mám s ním bohaté a letité zkušenosti.Kastrace, operave všeho druhu, žádné zbytečné léčení pro peníze.

Výborný lékař, nehledí na příjem, ošetřil mého psa, nevzal si peníze, druhý den rovněž nechtěl zaplatit, nejsem z Plzně musela jsem odjet a dosud jsem za pomoc kterou poskytl mému pejskovi , nezaplatila. Ale přijedu pane doktore protože mám výčitky svědomí, mému pejskovi jste moc pomohl, přišel k Vám kulhající a nyní je v pořádku. Děkuji Magda Matějíčková Cheb

Dnes skončila pětidenní léčba kočičky s ucpaným střevem, úspěšná léčba! Nevím, jestli je pan doktor svéráz, mě přijde příjemný a usměvavý, klidný a sebejistý. Ucpávka z kočičky vyšla, aniž by se muselo operovat, žádné zbytečné testy, jako na jiných klinikách. Cena neuvěřitelně příznivá za tolik úkonů, které byly provedeny. Navštívila jsem pana doktora na základě kladných doporučení od několika chovatelů anelituji, zde již zůstanu. Pan doktor je srdcař od pohledu a je vidět, že svou práci dělá s láskou a ne pro peníze, jak jsem se s tím setkala jinde. Doporučuji!

K dr. Svatošovi jsme s našimi dvěma psy docházeli několik let (nyní bydlíme rok na Vysočině) a vždy: otevřený-nemlží, zkušený diagnostik, netahá peníze z kapsy, zvířata má - velmi!! - rád, ... Vždy jsme byli spokojeni - injekce aplikuje opravdu viz. komentář výše. Svérázný je, ovšem ve smyslu: zvíře není doplněk k botám či jako zařízení bytu. Asi tak jsme si ho definovali, rozhodli se pro využívání jeho péče o naše psy a vyhovoval nám po všech str. M. a V. Kolmanovi PS: Koment. přidáváme spíše jako reakci na sdělení chovatelky Štemberové, které se nám jeví jako velmi nepravděpodobné (spíše nepravdivé)

Tento veterinář evidentně zkušený není. Při banální operaci naší fenky udělal velkou chybu a mi jsme o ni bohužel přišli. Nejenom, že udělal velkou chybu, ale ještě k tomu se choval velice arogantně, jak při telefonním tak i při osobním kontaktu! Jeho chování bych nenazývala svérázné, ale arogantní. Díky názorům lidí v mém okolí jsem zjistila, že špatné zkušenosti s tímto "doktorem" nemám pouze já. Chtěla bych tímto varovat všechny, kdo by snad chtěli tohoto "doktora" navštívit! Nic z toho, co zde napíši nevyjádří moje pocity... Bolest, nenávist a lítost dohromady!!! Jen doufám, že je život spravedlivý a až bude potřebovat doktora on, narazí na jemu podobného! Jen pro úplnost uvedu, že to, že se jednalo o jeho chybu není jen má laická domněnka, ale bylo to potvrzeno dvěma dalšími zkušenými veterináři. Jednalo se prý o nekvalitní a zfušovanou práci. Když vám umře milovaný pes stářím, je to strašné, pokud ale víte, že zemřel kvůli cizí chybě, je to nepopsatelné! V ČR je zvykem, že u podobných komentářů se pisatelé skrývají pod roušku anonymity. Já si za svým názorem stojím a klidně bych mu ho řekla do očí, bohužel jsem si jistá, že by u slov nezůstalo! Štemberová

Pan doktor Svatos pecoval s nejvetsi obetavosti jiz o nase dve fenky. Vynikajici diagnostik, zbytecne z lidi nevytahuje penize za zbytecna vysetreni. Vynikajici chirurg. Vrele doporucujeme kazdemu.

Naše původní veterinářka nevěděla, co s naší zvracející fenkou, stav se nezlepšoval a platili jsme za krevní rozbor, ultrazvuk, injekce a pořád nic. Navíc pajdá na jednu packu, tak to prý taky nic není. K panu doktorovi Svatošovi jsme se dostali na doporučení. Vzal nás poprvé těsně před zavíračkou. Vyslechl nás a ihned začal s léčbou. Ta trvá teď již několik dní a fenka se zlepšuje. Navíc má v pacce natržený sval. Vzal nás i na státní svátek a pak sobotu i neděli. Injekci píchne tak rychle, že když jsem jí chtěl dát raději náhubek, řekl, že už ji můžu sundat ze stolu, že je hotovo :). Vždy nás vyslechl a umí poradit. TIP nejen pro pejskaře: pokud pejsek má dostat prášek, namočte pičkot a prášek s ním obalte ;). Mohu jen doporučit. Jen se nelekejte, pan doktor je takový svérázný, ale v oboru kapacita.