Miroslav Schwarz, zubař

MUDr. Miroslav Schwarz

Zubař

č.d. 114, Lešná
Praktický zubní lékař

Naše celá rodina chodí k panu doktorovi již asi 20 let. Jsme všichni nadmíru spokojeni.Pokaždé co jsme u něj byli, tak byl ochotný a velmi vstřícný. Zachránil nám spostu zubů o které by jsme jinde asi přišli a to tím, že vytrvale se nám věnovat a léčbu nevzdával a netrhal.Ošetřoval nás i ve svém volnu, o nědělích i svátcích když bylo potřeba a zuby nesnesitelně bolely. Nemuseli jsme ani na pohotovost. Pana doktora já osobně doporučuji, jeho chování je kamarádské jak k dospělým tak i k dětem.

Jde o léty zkušeného doktora; ochotného vás ošetřit i ve svém volném čase nehledě na soboty či neděle.
Mi osobně zachránil spostu zubů a věnoval mi spoustu svého času. Tedy já v řele doporučuji.O nějaké vulgárnosti jsem se u něho nedočkal, ale řekl by, že jak se dolesa voláá, tak se z lesa ozývá.

Bývalá pacientka
Pan doktor je velmi vulgární(opravdu ubohé), neochotný, náladový a necita. Veliká nespokojenost. Nikomu nedoporučuji.

Jde o léty zkušeného lékaře s konzervativnní léčbou, cenově dobrý. Ale jinak jde o velmi náladového a silně nervního lékaře, který má pocit, že jej stále někdo okrádá a podvádí. On je chudák, má jako lékař málo peněz / až na to kolik domů postavil /, ale v ordinaci je jen 2x až 3x týdně po 4až 6 hodinách. V poslední době se u něj sestry střídají velmi často, asi to o něčem svědčí.

je to proste borec

Nejlepší zubní lékař, jakého jsem kdy potkala, vyhovuje mi jeho styl práce. Moc mi pomohl v době, kdy jsem to nejvíc potřebovala.