MUDr. Miroslav Pětivlas

Praktický lékař Více

Batelov 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Družstevní 449, Batelov

Výborný doktor, přirovnání k dr. Houseovi je naprosto přesné. Má své nálady, názory, ale kdo dneska nemá.
Zatím vždy pomohl, poradil. Veliká škoda, že pan doktor jde do důchodu.

ví co dělá

Dr. House jako svińa, ale docela své práci rozumí!

skvely doktor

Pan doktor je výborný diagnostik,i když občas náladový.Mě osobně je milejší náladový lékař,který rozumí své práci a řekne věci tak jak jsou,než lékař, který se do očí usmívá, ale neumí léčit.Člověk ho musí brát takového, jaký je.Já s ním problém nemám, vždy mi pomůže a plně mu důvěřuji.

PAN DOKTOR JE TROCHU NÁLADOVÝ, ALE SVÉ PRÁCI ROZUMÍ.NEJMÉNĚ DESET LET MĚ LÉKAŘ V JIHLAVĚ LÉČIL NA REVMA,SPOLYKALA JSEM NEPŘEBERNÉ MNOŽSTVÍ PRÁŠKU UPLNĚ ZBYTEČNĚ-UŠKODILY MI.JEMU DĚKUJI ZA TO,ŽE MĚ POSLAL NA TO SPRÁVNÉ VYŠETŘENÍ,PŘI KTERÉM MI ZJISTILI CROHNOVU CHOROBU.V SOUČASNÉ DOBĚ JE MOJE NEMOC STABILIZOVANÁ A ZA TO MU PATŘÍ MŮJ VŘELÝ DÍK.JE TO ODBORNÍK VE SVÉ PROFESI A DŮVĚŘUJI MU.

Má svoje dny...je náladový,a kdo ho nezná tak by z čekárny kolikrát i utekl,ale nesmí se to brát tak vážně.Není to prostě žádný miloučký doktor s úsměvem každý den,když sprdne tak i právem.Ale nemám s ním problém!!Berte ho s razervou,jinak se snaží.

Nesouhlasim z predchozim komentarem, svou praci dela vyborne, a se zdravotnima problemama my vzdy ochotne pomohl nejen ze zdravotni stranky ale i s te psychicke.... "nebojte se to bude dobry, neni se ceho bat"